Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP kártyám ha letiltattam és...

OTP kártyám ha letiltattam és közben jön rá pénz netbankból ki tudom utalni másnak hogy levegye?

Figyelt kérdés
elhagytam,de nemsokára jön rá fizetés hozzá kéne jussak

ápr. 7. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
A pénz nem a kártyádra megy, hanem az ahhoz tartozó bankszámlára, igen természetesen el tudod utalni akárkinek és bizalmi alapon megkérni hogy adja oda kp-ba.
ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Kártyán nincs pénz.
ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Igen utalni tudsz csak pénzt levenni nem. Ugyanígy jártam múlt hónapban. Be kell menned az otp-be uj kártyát igényelni és onnan is vehetsz ki pénzt de annak díja van. Ha van megbízható ismerősöd vagy testvéred akkor utalj neki és kérd meg hogy vegye le neked így ingyen lesz max az utalásért vonnak le valamennyit.
ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Javaslom a kategóriába kiírás előtt egy 3 pontos check listet kiírni, mielőtt bárki posztolhatna egy kérdést:

"Megértettem a következőket:

1. Kártyán nincs pénz.

2. A megtakarított pénzemet pénzügyi ismeretek híján állampapírba érdemes fektetni.

3. Igen, lehet otthonról dolgozni és igazi pénzt keresni, csak nem szaktudás nélkül félanalfabétaként.

ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

4-es: Javaslatom, mielőtt valaki angol szavakat használna magyar mondatban:

1. az angol nyelvvel, helyesírással való ismerkedés.

2. alapvetően nem használni angol szavakat magyar mondatban.

ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
#5: javaslom, hogy nyald ki az ánuszrózsám te kis g#ciputtony
ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6. Köszönöm kedves szavaid, amikkel privátban is illettél. Rendkívül jól szórakoztam.
ápr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Hintalow ***** válasza:

Akkor cseklista 😀

Amúgy ennek mi lenne a magyar verziója? Pipálgatós elintèzendőlista? 😅

ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8. Ellenőrzőlistának hívják magyarul (ugyanúgy egybeírandó, mint az angol szó), a csekklista sem túl magyaros, gondolom belátod (vagy nem).
ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hintalow ***** válasza:

Pff, ahogy kimondtam magamban, hogy "ellenőrzőlista" kb úgy èreztem magam, mint egy 55 èves aggszűz nyelvtantanárnő, akinek már a 70-es èvek irodalma ès nyelvezete is már valami gyermeki lázadó ponyva, szóval inkább nem 😂

Marad cseklist.

ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!