Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP automatából 150 ezerig...

OTP automatából 150 ezerig ingyenes a készpénzfelvét vagy csak 149.999 forintig?

Figyelt kérdés

Nem tűnhet túl okosnak a kérdés, de múltkoriban 150-et vettem le mert hogy elvileg addig ingyenes, mégis vont le utána pénzt, azóta csak 149-et merek levenni.

Szerintetek hogy kell értelmezni a "150 ezerig díjmentes" mondatot? :D



ápr. 9. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

A törvény szerint MAXIMUM 150 ezerig, MAXIMUM két tranzakcióban ingyenes.

Azaz havi egyszer 150000 felvétele ingyenes, de 151000 már nem.

Ugyanígy kétszer 75000 felvétele ingyenes, ahogy egyszer 90 és egyszer 60 ezer felvétele is, de egyszer 75000 és egyszer 76000 esetén a második már fizetős lesz.


És ez nem OTP, hanem bármely hazai ATM és csak akkor, ha az adott számlához nyilatkoztál, hogy azon kívánod igénybe venni ezt a kedvezményt.


Mellesleg nem értem, hogy nem elég a havi 150. Még sok is.

ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Ha kellett valamiért kp 150-et vettem ki, mindig ingyenes volt.
ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

OTP..

Emlékezetem szerint 80+80e-nél, csak 10e-re kértek pénzt..

ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!