Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jump számlacsomagról érdemes...

Jump számlacsomagról érdemes Smart számlacsomagra váltani az OTP-nél?

Figyelt kérdés

Próbáltam az OTP oldalán összehasonlítani a Jump számlacsomagot a Smart számlacsomaggal, de sajnos nem jártam sikerrel és bár tevezek befáradni az OTP-be, de olyan tapasztalatokat hallottam, hogy lebeszélik az embert a Smart-ra váltásról.

Emiatt érdekelnének a vélemények, hogy megéri-e Jump számlacsomagról Smart számlacsomagra váltani? Jelenleg van egy Jump számlám és egy Devizaszámlám az OTP-nél. Utalni nagyon ritkán szoktam, az "OTP Bank HU" applikációt viszont használom, de kizárólag csak a tranzakcióim monitorozására.



#bankszámla #OTP #számlacsomag #OTP Bank #Smart számlacsomag #Jump számlacsomag
ápr. 9. 21:59
 1/7 A kérdező kommentje:
1-es: Mondjuk abban nyilvánult meg pontosan, hogy a fent említett két számlacsomagról nincs két formailag egyező dokumentum az OTP oldalán. Egyébként minek kommentelsz, de komolyan? Érdemi választ nem adsz, ráadásul nekiállsz személyeskedni. Erre az oldalra jársz kiélni a frusztrációdat vagy mi?
ápr. 9. 22:37
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes OTP-nél bankolni.
ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Csak ossze kell hasonlitanod ket kondicios listat, mi okoz problemat pontosan?
ápr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Aktív Szál ***** válasza:
26%

A Smart a legjobb csomag az OTP-nél, de valami retardált rendszer van, mert ahhoz, hogy Smart csomagra válts, törölni kell a korábbi csomagot, új kártyát kell csinálni és pl. az OTP Direkt-hez (régi netbank) is elveszíted a belépést. Én emiatt nem váltottam, mert az új netbank a felét se tudja annak, amit a régi tudott.

Pedig a Smart csomagnak elég minimális a díja, utalás, csoportos beszedés, minden olcsóbb.

ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as: csak, hogy egy példát mondjak: össze szerettem volna hasonlítani, hogy mennyibe kerül egy eseti utalás JUMP számla esetében, és, hogy mennyibe kerül egy eseti utalás SMART számla esetében. Érdekelt volna, hogy melyik esetében mennyi az átutalás díja, ha mondjuk olyan embernek utalok, aki nem OTP-s mint én. Továbbá érdekelt volna az is, hogy mennyi az átutalás díja a JUMP számlánál, valamint a SMART számlánál akkor, ha a Magyar Államkincstárnak utalnék olyan célból, hogy Állampapírt vegyek. Viszont egyik esetben sem jártam sikerrel, nem találtam meg a hiányzó infókat...
ápr. 11. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Linkeld be a kondíciós listát, amiben nem találtad meg ezeket az információkat.
ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Aktív Szál ***** válasza:
A kondíciós listában benne van minden, csak át kell böngészni. Államkincstárban egyébként kártyával kell állampapírt venni, nem utalással és akkor nincs tranzakciós díj.
ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!