Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hirtelen megszüntették a...

Hirtelen megszüntették a Cibezz számlacsomagomat, kérdés nélkül. Érdemes bankot váltani?

Figyelt kérdés
Még csak 23 vagyok, erre a cib önkényesen cib online csomagba tett. 26 éves korig szinte mindenhol olcsó lenne a számlavezetés, akár ingyenes is. Erre most fizethetek mindenért. Vajon érdemes lenne váltani más bankra, ahol van még diák csomag? Ill ahol van netbank, mert csak azt használok és nem csak 2 fiókjuk van az országban. OTP kizárva. Mi érné meg?
2013. okt. 11. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Az Erste a legjobb diákszámla jelenleg.


Számlavezetés havidíja: 0 ft

Bankkártya éves díja: 0 ft

Netes utalás: 0,3% (amennyi a tranzakciós adó)

Készpénzfelvétel: 0,6% (amennyi a tranzakciós adó


Asszem a legfontosabb infókat felsoroltam. A netes utalás és a készpénzfelvétel is jelenleg itt a legolcsóbb, illetve mindkettő a legolcsóbbak között van, de mind a négy díjat összességében nézve ez most a legolcsóbb diákszámla. A netbank egyszerű, átlátható, rendesen működik. A bankkártyát ráadásul nem a számlanyitás után 2-3-4 hetekkel küldik, hanem nekem már a következő héten, 1 hét után megérkezett.

2013. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt tudsz magadnak keresni megfelelő számlacsomagot.

2013. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!