Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pénteken utalnék nagyobb...

Pénteken utalnék nagyobb összeget a hitelkártyámra. De a könyvelés csak hétfőn vagy kedden történik meg. Amúgy azonnali jóváírás van. Kell nekem a könyveléssel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Nehogy eltűnjön a pénz
ápr. 10. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz?
ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egyszer technikai probléma volt

Másnapra nem látszott a jóváírás

Utána megoldották

ápr. 10. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha megoldódott akkor jó.
ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Nehogy eltűnjön a pénz"


A pénz nem szokott eltűnni...

ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodtan utalhatok pénteken akkor is ha a könyvelés hétfőn vagy kedden lesz?
ápr. 10. 15:05
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
egyszerűen nem gondolhatod komolyan ezt a kérdést
ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne utalj.
ápr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ír teljes hülyeséget a kérdező. Én is pont így jártam pár hete, hogy a folyószámlámról a hitelkártya számlára azonnali átutalással átutalt pénz eltűnt, pontosabban a folyószámlán beterhelték, de a hitelkártya számlán nem írtak jóvá. A két bank telefonos ügyfélszolgálata csak egymásra mutogatott. A megoldás csak akkor lett amikor írásbeli panaszt tettem mindkét banknál. Egyszer csak előkerült a pénz. Gondolom valami IT-s hiba lehetett a háttérben, de ezt nem ismerték el. Szóval előfordulhat ilyen még ha nagyon ritkán is,nálam el volt az első és eddig egyetlen alkalom, hogy nem íródott jóvá az összeg azonnal.
ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eleve a 13-ai határnapról az értesítést hol 14-én, hol 15-én kapom meg.

Akkor elutalom a lóvét. Kell két nap, mire rákönyvelik. Szóval nyugi, ez nem olyan mint a virtuális kártyád számlája, hogy azonnal látszik...

ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!