Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Több hitel kifizetése után,...

Won123 kérdése:

Több hitel kifizetése után, közvetlenül utána egyből fel lehet venni egy nagyobb összegű szabad felhasználású kölcsönt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több törlesztendő hitelem is van jelenleg, de amint kifizettem őket, szeretnék 5 millió forint személyi kölcsönt igényelni. 380 ezer forint jelenleg a nettó fizetésem. Szerintetek megadnák nekem ezt az összeget, közvetlenül a mostani hiteleim kifizetése után? ( nem vagyok feketelistás) Csak hozzá értő vagy tapasztalt emberek hozzászólásait kérem. Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket.

ápr. 13. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Azt érdemes megvárni, hogy a régi hitelek a KHR-ből kikerüljenek, ennek lehet valamennyi átfutási ideje. Egyébként igen, lehetséges.
ápr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megadnák, ha látják, hogy jó adós vagy.

Mndjuk ennek a törlesztője elég jó részét elvinné a jövedelmednek, mire kellene ilyen nagy összegű kölcsön, aminek bőven 2 számjegyű kamata van?

ápr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!