Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaptam egy nagyobb összeget...

Kaptam egy nagyobb összeget kölcsön külföldi ismerőstől, de amíg még nem tudom felhasználni arra amire szántam addig betehetem a bankba?

Figyelt kérdés
A bank ad ki bármilyen információt rólam az apeh felé? Ki tud erről valamit? Mert nincs munkám, így hivatalosan azzal a pénzzel sem rendelkezhetnék, ha nincs a barátom. Szóval betehetem addigis biztonság kedvéért bankba, vagy inkább tartsam otthon nehogy az apeh kíváncsiskodjon honnan kaptam?
2009. márc. 31. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
A bankban igzolni kell magad betételhelyezéskor. Irjatok a barátoddal kölcsönszerződést, és akkor hiteles a forrásod. De még jöbb, ha utalja a barátod a bankszámládra. Remélhetően a barátodnak hivatalosan van ennyi pénze, és nem feketemunkából. Ha mégis illegális a pénz, marad a párnaciha.
2009. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!