Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bevállalnátok 25 évre havi 40...

Bevállalnátok 25 évre havi 40 ezer törlesztéssel lakáshitelt?

Figyelt kérdés
Nettó kb 165 ezer a jövedelem, hárman vagyunk. Ennyiből meg lehetne élni? Ti bevállalnátok?
2010. okt. 27. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igén én bevállalnám! Mert nem sokkal több mintha albérletet fűzetnék! És igaz hogy 25 évről van szó, de előbb-utóbb sajátod lesz a ház!
2010. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amig van munka, addig ennyit simán lehet vállalni, bár nem könnyű megélni ennyiből. Párezer forintos hiányokat viszont az élet mindig megold valahogy.

A problémák akkor keletkeznek, amikor valaki elveszti a munkahelyét. Ilyesmi pedig manapság ez sűrün előfordul, ezért szerintem kell egy terv erre az esetre is.

2010. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Én nem. Ha beüt a krach, akkor elveszítesz mindent, amit addig beletettél.

Csak úgy mernék belevágni, ha annyi félretett pénzem lenne, hogy ha egy évig munkanélküli vagyok ÉS mondjuk a duplájára emelkedik a törlesztő, akkor is tudjam fizetni. Nem szabad kicentizni a dolgokat, mert abból nagyot lehet bukni, ahogy mostanában elég sok hitelessel ez meg is történt.

2010. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bevállalnám, és nekem ennél egyelőre kevesebb bérben kell gondolkodnom, de kisakkoznám valahogy. Még mindig inkább a hitel, mint a roncs család a balhékkal minden nap...
2010. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi bevállaltuk 2 éve.Minden rendben is volt a válság kezdetéig. Hogy ma mi van?Duplája lett a törlesztő, 2 gyerek, totál eladósodtunk. Próbáljuk megoldani, de nagyon nehéz. Én ma 6x meggondolnám....
2010. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!