Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet olyat, hogy nincs OTP...

Adidas7 kérdése:

Lehet olyat, hogy nincs OTP számlán de bemegyek az OTP-be és egy adott összeget nekem átutalnak egy adott OTP-s számlára ?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor milyen lehetőségek vannak ?

ápr. 17. 06:22
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Befizetni tudsz OTP fiókban más OTPs számlájára.
ápr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%
Nem egészen értem a kérdést. Ha valaki utalni akar neked, akkor ezt elintézni csak a valaki tudja.
ápr. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pontosítok akkor: Nincsen semmilyen magyar számlán, csak külföldi. Viszont magyar számla hiányában keresek olyan lehetőséget hogy én a pénzzel és a fél számlaszámával bemegyek a bankba és elküldik neki a pénzt.
ápr. 17. 07:51
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Ilyet simán lehet.


Ha akinek fizetnél OTP-s menj az OTP-be.


Ha Erste-s, menj az Erstebe és így tovább.

ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Aktív Szál ***** válasza:
60%
Igen, tudsz befizetni valaki számlájára, de csak az adott banknál, tehát OTP számla esetén OTP fiókban. Viszont a befizetésnek van valamennyi díja.
ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűbb és olcsóbb a külföldi számláról utalnod, a személyes ügyintézésnek általában komoly díjtételei vannak. Én a te helyedben felhívnám a bankot, hogy megkérdezzem a díját ennek.

Egyébként ha csak pénzt akarsz küldeni valakinek külföldről, akkor a Western Uniont is lehet pl. használni.

ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Az OTP-ben díjas lett a KP befizetés OTP-s számlára, ezért érdemes megnézni, nem olcsóbb-e, ha a külföldi számláról utalsz az illetőnek.
ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!