Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Los Angeles-ből utalnak...

Ha Los Angeles-ből utalnak nekem összeget az OTP-s számlámra, akkor nálam már forint lesz belőle? Ha átutalnak 100e Ft-nak megfelelő összeget, akkor az nekem 100eFt lesz vagy kevesebb valamilyen költség, akármi más miatt?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen.
2022. szept. 20. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mind a küldő, mind a fogadó bank levonhat költséget és igen, ha forintszámlára érkezik, akkor atuomatikusan átváltják deviza árfolyamon a dollárt forintra.
2022. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mit adtál el? Nem csaló az illető?
2022. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem csaló. Munkát fogok végezni. Megbízható! Ismerem. Küldi az összeget, én pedig utána számlát állítok ki, magánszemély részére. Akkor a bankom kérdezzem meg, mennyivel többet szükséges esetleg utalnia, hogy pont annyira jöjjön ki a munkám értéke, ami Magyarországon is? Vagy ez a banki költség csak "fillérek" szokott lenni? Köszönöm.
2022. szept. 20. 13:16
 4/14 A kérdező kommentje:
Illetve a számlára azt az összeget írjam, amit már a bankom átváltott? Vagy a levonás nélküli összeget? Köszönöm.
2022. szept. 20. 13:18
 5/14 anonim ***** válasza:
Miért kínlódsz magyar bankokkal? Kérd a pénzt Wise-ra vagy Paypal-ra.
2022. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A számlára azt az x dollárt kell írni, amit kapsz

Az árfolyamról meg nyilatkoznod kellett banki vagy mnb iridium

2022. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem ismerem ezt a Wise vagy Paypal lehetőséget egyelőre.

Ezt a mondatot nem értem: "Az árfolyamról meg nyilatkoznod kellett banki vagy mnb iridium". Akkor menjek be a bankomba és nyilatkozzak valamiről vagy korábban már nyilatkoztam esetleg ezzel kapcsolatosan....

Kedvesek vagytok, hogy kapok segítséget tőletek. Köszönöm szépen.

2022. szept. 20. 15:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Wise-on kapsz egy amerikai bankszámlát. Oda szépen elutalják neked a dollárt, onnan meg le tudod kérni a forintszámládra minimális díjjal vagy el tudod költeni a wise kártyával.
2022. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A nav felé kell nyilatkoznod, hogy milyen árfolyamot használsz a számlázásnál
2022. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A banki költség 8-20 euró lesz, plusz az árfolyambukás

Ha rendszeresen dollárban lesz bevételed a vállalkozói számládhoz tudsz dollár deviza alszámlát csináltatni

2022. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!