Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha vettem fek korábban személy...

Ha vettem fek korábban személyi kölcsönt, (3 hónapja), akkor lehet még kb 500.000 ft-ot erre rá venni pluszban? Vagy csak egyszeri alkalom ez? Folyamatosan törlesztem, csak a ház újítás miatt kell.

Figyelt kérdés
ápr. 19. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
vagy igen vagy nem
ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ leginkább, hogy mennyi az igazolt kereseted, belefér-e még a második hiteled törlesztőrészlete a keretbe amit törlesztésre fordíthatsz.
ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kontextusban van ez a dilemma? Néhány embernek, vállalatnak, államnak van milliárdos adóssága is, vagyis van az a helyzet, amikor lehetséges további 500ezer forint hitelt felvenni…:D
ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi jövedelmet tudsz igazolni a banknak, mennyi a törlesztő, és milyen más hiteleid vannak, keginkább ettől függ.

Egyébként lehet, hogy a te helyedben szabad felhasználású jelzálog kölcsönt vennék fel, ennek jobb a kamatozása általában mint a személyi kölcsönnek.

ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hitelkivaltassal lehet. Kivaltod a regit az ujjal plusz 500k megy a toketartozasba, amit megkapsz a szamladra.
ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze ha az uj hitel torlesztoje megfelel a jtmnek
ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi a jövedelmed és van-e ezenkívül hiteled.
ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az alkalmazásban 319 ezernek írja a nettó jövedelmem, de sosem kaptam 340-350 alatt. Most havi 48 ezer a tőrlesztőm, tudnék simán 55-60 ezret is fizetni havonta vele. Nincs más hitelem, sehol. Csak ez!
ápr. 19. 18:06
 9/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam netbankon keresztül, de azt írta mivel 319 ezer a nettó jövedelmem, nem tudja ezt biztosítani. Nem tudom ha be megyek a bankba ezen lehet-e változtatni..
ápr. 19. 18:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Siman kivaltod egy nagyobbal. A meglevo toketartozas + amennyi kell felveszed, amibol a regi hitel azonnal torlesztve lesz.

Csinaltam ilyet otpnel amikor nekem is kellett meg extra 500k


Kb 30perc volt.

ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!