Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mikor érkezik meg az utalás?

Mikor érkezik meg az utalás?

Figyelt kérdés
Lekellett mondjak egy utazást amit előre fizettem ki. A szállás visszatéríti , tegnap este 9-kor kaptam email, hogy utaltak. Simple payen keresztül. Kisbetűs résznél azt írják hetekbe is telhet de nagy betűs résznél azt, hogy a bank elszámolási idejétől függően érkezik a számlámra. K&h banknál vagyok. Az a mai napon várható lesz vagy valóban hetek kérdése?
ápr. 25. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Kartyas visszateritest kapsz, nem utalast. Annak a konyvelese mindenkepp igenybe fog venni 2-3 munkanapot.
ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen☺️
ápr. 25. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont ezzel óvatosan! Nálam az ilyen visszatérítés azonnal megjelenik mint pozitív összegű zárolás, azaz a bankszámlaszáma egyenlege még nem nőtt vele, de az elérhető egyenleg igen, el lehet költeni, akár utalással is. Az AFR miatt viszont ez azonnal lemegy az egyenlegből, így viszont a bankszámlaszáma egyenlege mínuszba mehet, ha nincs más rajta, amire a bank ugyanúgy felszámolja a büntető kamatot, amíg le nem könyvelődik a visszatérítés. Már beszívtam egyszer.
ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bankszámla* (autocorrect)
ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mutatja elérhető egyenlegnek, csak emailt kaptam simpla paytől,hogy utaltak nekem. Se baj majd megérkezik valamikor :)
ápr. 25. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!