Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Devizaárfolyamból meggazdagodni?

Devizaárfolyamból meggazdagodni?

Figyelt kérdés

Van olyan bank, ahol olcsóbban adnak el eurót, mint amennyiért egy másik bank ezzel egyidőben megveszi.

Ha nekiállok, elméletileg a világ összes pénzét be tudom zsebelni azzal, hogy a nyereséget folyamatosan zsebre teszem, igaz?


máj. 1. 20:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell, hogy az ilyen típusú weboldalak nem azért jönnek létre, hogy téged tájékoztassanak, hanem csupán a rajta megjelenő reklámok miatt.


Szóval, ha az ember pénzügyekkel kapcsolatban szeretne tájékozódni, akkor meg kell keresni a hivatalos, megbízható, hiteles forrást.


No meg nem árt tisztában lenni az alapfogalmakkal. Pl. a deviza és valuta közötti különbség...

máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

11.

Nagyon jól tudom, hogy mi a különbség a valuta meg a deviza között. De egyébként senki nem is beszélt valutáról - rajtad kívül.

máj. 2. 18:46
 13/14 anonim ***** válasza:
Ohhhh…. a végén még kiderül, hogy te vagy a zseni én meg a villamos.
máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amúgy országszerte vannak olyan váltók, ahol néha fél százalékkal középárfolyam alatt adják a valutát. Arbolj ott
máj. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!