Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Devizaárfolyamok, valaki...

Devizaárfolyamok, valaki segítene értelmezni? (please)

Figyelt kérdés

PL: [link]


Ha felvillan egy piros vagy zöld szín az miért,és mit jelent?

A bid a vételi,tehát ennyiért veszem meg,vagy épp adom el, az offer/ask eladás,tehát ennyiért adom el,ugye?


ÉS még egy kérdés,please...az árfolyam szélsőértékei között bármilyen értékben vehetek,adhatok el valutát? Tehát nem csak az aktuális árfolyamon,ugye?


22/lány :(


2018. máj. 20. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy itt real-time követik a devizák tőzsdei mozgását, és ha az adott deviza gyengül a másikhoz képest, akkor a piros villan fel, ha erősödik, akkor a zöld.


A valuta kézpénz, a deviza pedig számlapénz.

Valutát te nem igazán vehetsz ilyen áron. A bankok és a pénzváltók lényegesen magasabb árréssel kereskednek, mert ráteszik a saját hasznukat.

Azt megtudod nézni, hogy melyik bank mennyiért adja és veszi, de befektetési céllal nem érdemes így kereskedni.

A bankok eladási áron adják neked, és vételi árfolyamon vásárolják vissza.


Tőzsdén befektetheted a pénzed devizába, de így is számolni kell némi veszteséggel.

Itt is eladási áron vehetsz, és vételi áron tudod eladni



Ha jól láttam, akkor a linkelt oldalon beszállhatsz a tőzsdébe online.


[link]

2018. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapvető ismereteid hiányoznak (és logikád sincs). Nézd meg: a vételi árfolyam alacsonyabb az eladásinál. Szerinted hol éri meg nekik, ha ez a te szempontodból v/e???
2018. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt tudom javasolni, hogy ilyen ismeretekkel sürgősen felejtsd el az egészet, esetleg demón játszadozhatsz.
2018. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!