Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP "Net WebKÁRTYA" számláról...

OTP "Net WebKÁRTYA" számláról miért nem lehetséges az online fizetés? Mire jó ez a f*s, ha nem működik?

Figyelt kérdés

Tudjátok mi ez... Alternatív OTP kártya amire annyi összeget lehet utalni amennyiből akarunk nem biztonságos netes oldalakról (temu és társai) rendelni, hogy véletlenül se lopják el a pénzem.


Nos, a 1.5 milliós főegyenlegemből utaltam 2800 Ft-ot a netkártyára, először NB1-es focijegyet akartam venni. Szépen megadtam a kártyaszámot, lejárati időt, CVC kódot. Nem fogadta el.


Gondoltam megpróbálom Steam-en az csak egy nemzetközi oldal. Ott se fogadta el, hibát dobott (tök mindegy mi).


Használható ez a sz** egyáltalán bármilyen online vásárláskor?


Vagy mit tegyek, hogy ne kelljen a sima bankkártyám adataim megadni online?

Eddig nem foglalkoztam ezzel, de belegondoltam, hogy simán megszerezhetik az adataim.



máj. 12. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
miért nem használsz revolut one time cardot? mert akkor nem kéne kiírni a kérdést? :D
máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Mi volt a hibauzenet?

A netkartyad limitje kelloen magas?

Beallitottad a kartyahoz az internetes biztonsagi kodot?

máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze biztonsági kódot mindent megadtam, limit bőven elég nagy. 2800 Ft-ért akartam vásárolni...
máj. 12. 18:24
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Kártyával?

Mert átutalásnak költsége van, arra nem elég a 2800 Ft.

máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Kartyaval vasarolni lehet atutalni nem. A kartyas vasarlas koltsegmentes, okoska 4es
máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
5: Neten tudsz kártyával vásárolni és átutalni is.
máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Csak hogy itt nem errol van szo. Nem tudsz olvasni? Vasarolni akart, nem kartyak kozott utalni, ami egyebkent ugyanaz mint a szamlak kozti azonnali utalas.
máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

7: Kártyák között utalni?

:)


Azt írja, "online fizetés"

Ami lehet kártyás fizetés és átutalás is.

VÁSÁROLNI lehet kártyás fizetéssel és átutalással is.

Mikor webshopban a fizetéshez mész, ott tudod kiválasztani, melyiket akarod.


Tényéeg ekkora problémád van azzal, hogy megkérdeztem tőle, kártyás fizetést próbált-e vagy átutalni?


MÉGIS MIÉRT??

máj. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok

En szovegertesbol otos voltam az erettsegin, remelem tudok nektek is segiteni a kerdes ertelmezeseben.


Amikor a kerdezo azt mondja hogy “ főegyenlegemből utaltam 2800 Ft-ot a netkártyára” akkor arra gondol hogy a fo folyoszamlajarol atutalt penzt arra az alszamlajara, amihez a webkartya kapcsolodik.


Amikor pedig azt mondja hogy “ Szépen megadtam a kártyaszámot, lejárati időt, CVC kódot.” akkor arra utal hogy ezt a penzt online kartyas vasarlassal probalta elkolteni a webkartya adatait hasznalva.


Sajnos hogy miert nem sikerul a vasarlas a kedves kerdezonek azt en sem tudom, de remelem az OTP ugyfelszolgalat fog tudni segiteni neki.

máj. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Te szetencsetlen 8as, azt a webkartya kartyas fizetesre van. Nem atutalasra. Atutalasra a foszamlat kell hasznalni. De vilagosan leirta hogy megadott minden kartyadatot, 4x4szam, lejarati datum, nev, cvc kod.

Tehat semmilyen utalasrol nem lehet szo.

máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!