Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP "Net WebKÁRTYA" számláról...

OTP "Net WebKÁRTYA" számláról miért nem lehetséges az online fizetés? Mire jó ez a f*s, ha nem működik?

Figyelt kérdés

Tudjátok mi ez... Alternatív OTP kártya amire annyi összeget lehet utalni amennyiből akarunk nem biztonságos netes oldalakról (temu és társai) rendelni, hogy véletlenül se lopják el a pénzem.


Nos, a 1.5 milliós főegyenlegemből utaltam 2800 Ft-ot a netkártyára, először NB1-es focijegyet akartam venni. Szépen megadtam a kártyaszámot, lejárati időt, CVC kódot. Nem fogadta el.


Gondoltam megpróbálom Steam-en az csak egy nemzetközi oldal. Ott se fogadta el, hibát dobott (tök mindegy mi).


Használható ez a sz** egyáltalán bármilyen online vásárláskor?


Vagy mit tegyek, hogy ne kelljen a sima bankkártyám adataim megadni online?

Eddig nem foglalkoztam ezzel, de belegondoltam, hogy simán megszerezhetik az adataim.



máj. 12. 17:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9: És akkor esetleg összetévesztette a két kártyát, és nem a webkártya adatait adta meg mégsem?
máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
10. És ezért vagyok szerencsétlen?.. Mesélj még, milyen szar nekem, csupán mert van kapacitásom más problémáján töprengeni...
máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki értette a kérdésem. Természetesen felhívom az ügyfélszolgálatot, csupán arra voltam kíváncsi másnak is volt-e hasonló negatív tapasztalata a webKártya működésével kapcsolatban?

Nyilván tudom mit, hol és hogyan kell megadni főleg, hogy informatikus vagyok. De ezek szerint akkor van valami rejtett gond, amiről nem tudok és megakadályozza, hogy tudjam használni a szolgáltatást biztonságos utalás céljából.

máj. 13. 20:14
 14/14 anonim ***** válasza:
Jezusom... en mar nem is irok semmit. Annyira durvab frusztraltak manapsag az emberek. Szinte minden kerdes alatt megolik egymast a kommentelok...
máj. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!