Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Négy hónapos munkaviszonnyal...

Négy hónapos munkaviszonnyal már vehetek hitelre laptopot? Vagy csak 6 hónapossal?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a legtöbb helyen még a 6 is necces, hacsak nem végig náluk vezetted a számlát
2010. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Basszus még el sem kezdtél dolgozni, máris eladósítod magad?!? Tudjál már várni pár hónapot a vásárlással!
2010. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha a húszas éveid elején vagy, akkor akár több éves munkaviszonyod is lehet, akkor sem biztos, hogy kapsz áruhitelt.
2010. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem a munkaviszonyon múlik. Az alacsony intelligencia az elsőszámú feltétel.

LEgjobban akkor jársz, ha nyitsz egy új bankszámlát, és azt az összeget, ami a törlesztőrészleted lenne hónapról hónapra befizeted oda. Amikor elég lesz a cash, megveszed a Laptopot hitelmentesen, majd ugyanarra a számlára még egy ideig utalgatod ugyanazt az összeget (ameddig a hiteled tartott volna). A megmaradt pénzt kerested azon az egy döntéseden, hogy tudtál pár hónapot várni a laptopra.

2010. okt. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Általában 3 hónapot kérnek de attól is függ, hogy mennyi önrészt fizetsz be az elején (minél több annál nagyobb eséllyel kapsz) valamint hogy mennyi utalás érkezik a számládra havonta, ha minimálbér akkor necces.
2010. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Havi 80ezer körül van a nettóm. (Ettől csak több szokott lenni)

Köszönöm azoknak is akik kioktattak, hogy ne vegyek hitelre, meg várjak hónapokat, de a kérdés mégsem ez volt.

2010. okt. 31. 23:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy esélytelen a hitel dolog, max ha a szüleid nevére veszitek és te minden hónapban oda adod a részleteket:)
2010. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Köszönöm azoknak is akik kioktattak, hogy ne vegyek hitelre, meg várjak hónapokat, de a kérdés mégsem ez volt."


Óóóóóó hány lakását elvesztett hiteles örült volna annak idején némi kioktatásnak. Értékelhetnéd kicsit jobban is a segítő szándékot...

2010. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én értékelem, de átgondoltam már ezt. Laptopra van szükségem és nyilván tudnám fizetni a hitelt, mert azért egy laptop nem olyan nagy összeg és havi 10-20 ezret ki tudok gazdálkodni. Viszont egy összegben nem tudom kifizetni, mert 150 ezret nem tudok zsebből kirántani.
2010. nov. 3. 18:19
 10/17 anonim válasza:

én nem akarlak kioktatni, de sztem gondold át még egyszer h hitelre akarsz vásárolni. Sajnos rengeteg buta ember van, akik csak így hiphop felvesznek hiteleket teljesen felesleges dolgokra.. és utána meg aztán nem tudják törleszteni, eladósodnak.. én azt mondom, csak akkor vegyél fel hitelt, ha annyira fontos ez a laptop, h anélkül nem tudsz dolgozni vagy bármi létfontosságú oka van.. de hidd el inkább érdemes várni, és a saját keresetedből kifizetni azt a laptopot!! de persze a te döntésed..

most csak úgy mellékesen elmesélem, h tegnap olvastam vmi újságba h pl Győzike meg Bea is úgy el van adósodva évek óta mint a hétszentség.. és hogy élnek basszus?? mint a királyok. na ilyenkor röhej, amit egy két ember művel a hitel dolgokkal. csak ennyit. 18L

2010. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!