Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinizsi bankos diák bankkártyá...

Kinizsi bankos diák bankkártyámmal nem tudtam fizetni az üzletben, pedig volt és van is rajta pénz. Lehet, hogy nem is lehet vele fizetni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán valószínű. Mi volt az oka, hogy nem tudtál fizetni? Azt kiírta a gép, pl. rossz pin kódot adtál meg, esetleg nem volt rajta annyi pénz, amennyi kellett volna. Én leginkább erre tippelek, a bank általában havonta levonja a díjakat, lehet, hogy ilyen 5 Ft-tal kevesebb pénz volt a számlán.
2010. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól függ, milyen kártyád van, ha pl kölyökkártya, akkor azzal nem tudsz fizetni:


[link]

2010. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pénz volt rajta, hiszen átmentem egy OTP automatához és kivettem a megfelelő összeget.

A kártyám C/M ZsebWeb – 14-18 év közötti diákok és 18-26 éves hallgatók ifjúsági bankszámlájához igényelhető.

2010. nov. 1. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a boltban használtad először az aktuális kártyát?

Mert az új kártyát aktiválni kell telefonon/interneten vagy ATM-nél. Ha az ATM-nél beírod a PIN-kódod, akkor automatikusan aktiválódik (így később a boltban is használhatod).

Ez megmagyarázná, hogy miért nem tudtál a boltban fizetni vele, holott volt rajta pénz és azt is, hogy miért tudtál az ATM-nél pénzt felvenni.

2010. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!