Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diák vagyok és pénz szeretnék...

Diák vagyok és pénz szeretnék keresni a céljaim eléréséhez. Mit tudok tenni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy már utolsó éves vagyok középiskolában és nyílván mint mindenki másnak nekem is van "hobbim" ami kicsit több mint hobbi. Ez a testépítés. Szeretnék majd később versenyezni is (légyszíves ne kezdjétek el mondani,hogy szerintetek ez hülyeség stb stb, mindenkinek van célja, nekem ez). Ahhoz,hogy a jelenlegi állapotomtól jobban,gyorsabban tudjuk fejlődni ahhoz eléggé rendbe kell raknom az étrendemet ami elég sok pénzbe kerül. Csirkemellből kellene napi 1kg-ot plusz rizsből majdnem ugyanennyit ami összesen elég borsos és ebbe még nincs benne a vitamin,folyadék stb stb. Ezért szeretnék vm munkát vállalni azonban nem tudom milyet vagy mit tegyek mert ez az utolsó évem és fontos,hogy jól tanuljak továbbra is ,hogy bekerülhessek arra az egyetemre ahova menni szeretnék. Nem tudom,hogy tudnék pénzt keresni viszonylag kevés munkával amit iskola mellett lehet csinálni. Tanácsok? Előre is köszi mindenkinek.
2011. okt. 26. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
fehérjepor ember!
2011. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mihez értesz. Diákmunkákat nézz, ha bármi spéci tudásod van, azzal már tudsz valamit kezdeni. De akár napi két óra metro újság osztogatás is jó lehet, a pénzt meg add oda anyukádnak, hogy ennyivel beszállsz, és legyen szíves vegyen neked ezekből az ételekből sokat.
2011. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem van munkahelyem suli mellett, ahova akkor megyek amikor akarok. Hétfőtől-vasárnap. Csak be kell jelentkezni előtte lévő héten. Keress szerintem hasonlót, dolgozol 2 napot pl egy héten 30e Ft, ami azért nem rossz.
2011. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint havi 30e, ha heti 2x dolgozol. Nem hetente :)
2011. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen az elég jó lenne, szabad tudnom,hogy hol dolgozol? Egyébként az első hozzá szólónak: Ha nem értesz hozzá ne szólj hozzá... Képzeld szedek táplálék kiegészítőket de ahhoz is pénz kell és nem várom el senkitől se "anyucitól" se "apucitól" ,hogy kifizessék nekem a kreatin kúrámat meg a fehérje adagomat...
2011. okt. 26. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért veszel egy nagy vödör fehérjeport, hogy ne kelljen mindennap 1 kg csirkét venni...
2011. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te tényleg ennyire buta vagy? De most komolyan ember tudod mi az,hogy étrend? Ha nincs meg a megfelelő mennyiségű fehérjéd szart se ér az egész és az én 100kg-hoz kell bőven fehérje és annyit nem lehet fehérje porból bevinni...Amúgy is a nevében benne van,hogy táplálék KIEGÉSZÍTŐ... Rendes szilárd kaja mellé...
2011. okt. 26. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!