Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék falra rajzolni,...

Szeretnék falra rajzolni, festeni mese ill anime figurákat. Valaki segítene, hogy ehhez mi szükséges?

Figyelt kérdés

Elvégeztem a Mozgóképi animációkészítő szakmát és azt hallottam, hogy egyéni vállalkozóként csinálhatok ilyeneket, de nem igazán vagyok tájékozott ebben a témában. Még azt szeretném megkérdezni, hogy az egyik ismerősöm villanyszerelő, és van vállalkozóija, hogy esetleg nem tudom hogy mondják ezt :$ ha vele együtt dolgoznék, nálla lehetne ilyesmit csinálni? Kiterjeszthető a vállalkozoija, hogy festhessek így falakra nálla?


Remélem azért valamennyire érthetően írtam le és valaki útba tud igazítani. Előrre is köszönöm ha válaszoltok


2011. júl. 11. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem érthető! Minek neked a villanyszerelő?

Egyébként mi pont most vagyunk hasonlóban. Mármint babánk fog születni és szeretnénk a falra mesefigurákat. Hát akik ezt hivatásszerűen csinálják,olyan rohadt drágák,hogy véletlenül sem fizetnék ennyit érte. A legalsó ár 30 ezer.

Viszont több ismerős már csinálta azt,hogy kért kölcsön egy kivetítőt, lekopírozták egy fóliára a mesefigurát, kivetítették a falra és körberajzolták. Csak egy pici kézügyesség kell hozzá. Nem mondanád meg,hogy nem "profi" csinálta! Mi is így fogjuk csinálni!

Szóval cégeknél még lehet,hogy el lehet ezt adni, de egyszerű embereknek nem hiszem!

2011. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért, mert mindenképp kell vállalkozói hozzá, csak így simán nemlehet csinálni. 30ezer?O.o hogy őszinték legyünk ennyit nemkérnék ilyenért, de szerintem még 20at se..
2011. júl. 11. 16:35
 3/4 anonim válasza:
54%
szilvás buktát, mert azt szeretem!
2011. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát azt sajnos nemtudok, dee adok inkább egy ilyet: (N) x)
2011. júl. 11. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!