Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Intrum justitiával van személy...

Intrum justitiával van személyes problémája valakinek. Mennyire erőszakosak, vagy hatékonyak egyáltalán? Vagyis, hogy mennyire kell komolyan venni őket?

Figyelt kérdés
Követelgetnek tőlem majdnem 100 E Ft.-ot ami szerintem jogtalan.
2010. nov. 28. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt velük kapcsolatom..Addig amíg együtt működő vagy velük addig nincs gond..HA jelzed,hogy szándékodban áll kifizetni a tartozásodat,de csak részletben tudod,és tényleg fizeted,akkor ők sem bunkók..Megadják a részletfizetési lehetőséget,hiszen ők a pénzt akarják elsősorban..De ha még így sem rendezed akkor bekeményítenek..Akkor elmennek a bírósági perig,majd a végrehajtó is megjelenik.. Én kifizettem rendesen,ezért nem is volt velük gondom..A telefonban minden rendesen beszéltek..Egy kollégám is részletfizetési kérelmet kért tőlük amit meg is adtak,de a kollégám továbbra sem fizetett..A végeredmény,hogy elvitték az autóját..

Akkor már kapkodott de késő volt..

Ha jogos a követelésük,akkor inkább fizess..

2010. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még valamit.Írtad,hogy jogtalan a tartozásod..Valami tartozásod mégiscsak van,ha már ők követelnek..

Járj utána,hogy melyik bank,vagy ki adta át nekik a tartozásodat..Ugyanis akinek tartozol X.összeggel az átadta(eladta) az Intrum justitiának az ügyedet,és így most már ők követelik.Persze ráteszik a saját költségüket is..Akár pontos információt is kérhetsz tőlük,hogy tisztában legyél,hogy honnan jön ez a tartozás...

Csak úgy nem dobálóznak ekkora összegekkel..

2010. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kéményseprő cég. Én nem söpörtetem kéményt és nem is használok egyáltalán.Aztán felidegesített a kéményseprő. Mondtam hogy kotorjon akkor és fizetek.De létrája sem volt, hogy felmenjen a padlásra, azt mondta, hogy azt nekem kell biztosítanom meg különben is ha nem használom akkor nincs értelme kotorni sem.Hát én így nem fizetek el nem végzett munkáért..Az baj, hogy évek alatt gyarapodik az összeg.
2010. nov. 30. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!