Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik a GYIK-en...

Azok a nők, akik a GYIK-en azt írják, hogy a férfiak erőszakosak, agresszívek, verik a párjukat (így, általánosságban) voltak már erőszak áldozatai? Vagy mire jó ez?

Figyelt kérdés
Számos válaszban olvastam, (ott is, ahol semmi keresnivalója nem volt) a kirohanásokat, hogy a férfiak verik a nőket. Hogy agresszívek, hogy a vita végére pofonnal tesznek pontot. Ez saját tapasztalat?
2010. nov. 30. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
ez engem is igazán foglalkoztat.... mert az oldal alapján néha az az érzésem, hogy minden férfi egy agresszív állat aki megcsalja a párját.... a nők meg persze szentek...
2010. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én is kíváncsi vagyok, ezért tettem fel a kérdést :D

És jó lenne, ha történeteket is írnának a lányok...

2010. nov. 30. 17:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan!! Itt a Gyakorin

-csakis agresszív verekedős férfiak vannak

- csakis szemét,utálatos anyukák vannak

- csakis pénzéhes,lelketlen feleségek vannak akiket nem érdekel se a gyerek se a férj csak a sok-sok pénz

-csakis olyan fiatalok vannak akik leszbik vagy homárok

- csakis megcsalt feleségek vannak

-csakis gyűlölködő anyósok vannak

-csakis szegények vannak

-itt mindenki külföldre megy nyaralni

-itt mindenki külföldre megy élni/dolgozni.

-itt mindenkinek van legalább egy rokona Amerikában,Angliában,Németországban,Ausztráliában.

-itt mindenki diplomás és állástalan

- itt minden fiatalnak kiszakad az óvszer és terhes lesz

Mit hagytam ki????

(na kábé ennyire kell komolyan venni a sok verekedő férfiakat is)

2010. nov. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Vannak akik megérdemelnének egy-két atyai pofont a sok meztelen képeikért az iwiwen.
2010. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekesnek tartom, hogy máskor annyira aktívan szidják a pasikat, most meg semmi. Vajon miért van ez?
2010. nov. 30. 18:15
 6/13 anonim ***** válasza:

odahaza nekem nincsenek ilyen gondjaim, de buszon már ígértek be nekem verést. igaz, 150 centi vagyok,meg 45 kg. nem nehéz velem izmoskodni. a kétszer akkora fiatalembernek nem tetszett, hogy nem passzírozom be magam a tömegbe, hogy elférjen a hájas hasa. eléggé pukkancs vagyok, és elzavartam a fenébe: saját kaliberűvel legyen nagy arca. végül inkább átballagott a busz túlfelébe.

gyerekként képes voltam a fiúkkal verekedésig menni, ma már higgadtabb vagyok,csak szavakkal oltom le könyörtelenül a másikat.

2010. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem apám verte anyámat, engem is. Egyik barátnőm apja úgy megverte a volt feleségét, hogy kifordult a szeme, bnőm anyukájához meg hozzá akart vágni egy forró vasalót, ami beesett bnőm mellé a kiságyba anno.

Másik barátnőmet a párja verte meg, mert kifogásolta azt hogy barátnőm szóbaállt az egyik fiú csoporttársával.

Egyébként meg elég bekapcsolni a híradót.

2010. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem a híradóra vagyok kíváncsi. Tudom, hogy létezik erőszak. És mint olyan, családon belül is előfordul. Csakcsupán annyian sorolják itt pasik ellen érvként az erőszakot, hogy felmerült bennem a kérdés: vajon mindegyikük érintett, vagy ez egy új sztereotípia?
2010. nov. 30. 20:46
 9/13 anonim ***** válasza:

1. sok esetben saját tapasztalat,amit írnak, vagy közvetlen környezetükben látták.több száz(!) éven keresztül elfogadott dolog volt, hogy a férj veri az asszonyt, mert ő volt a családfenntartó, ő tartott rendet, neki kellett, hogy igaza legyen, bármi áron.most a nők önellátóbbak, sokan egyedül tartanak el egy családot=nem tűrik úgy a verést.


2. egyre több az elkeseredett, befuccsolt életű ember. sikerélmény, ha végre nekik lehet igazuk. ha nem megy szóval,akkor majd ököllel. fizikailag ezt jobban megtehetik a férfiak.

(ehhez hasonló a gyerekét rendszeresen bántalmazó anyuka. sikertelen, boldogtalan,magányos és ezt kitölti a gyengébbiken.)

apám alkoholista volt,rendszeresen verte anyámat.anyám a sikertelen életéért engem okolt, így a heti 2-3x-i verésem napirenden volt egészen addig,amíg válása után lett egy élettársa (akkor sínre került az élete).

tehát:

- több verés kerül nyilvánosságra

- többen választják önigazolásul az erőszakot

- aki szenvedő alanya volt,annak mindig fájni fog, hogy egy családtagja bántalmazta, holott szeretnie kellett volna (lesznek kirohanások mindig)

2010. dec. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves nym!


A kérdés feltevésére az adott okot, hogy bár sokan írták, hogy a férfiak erőszakosak, meg hogy verik a nőket, de konkrét történetet vagy esetet csak nagyon kevesen írnak. Azt rendszeresen olvasom, hogy az erős férfi az agresszív is, de olyat, amit írtál apádról, csak kevesen fogalmaznak meg.

Az, hogy több verés kerül nyilvánosságra, nyilvánvaló, hiszen a törvény ugye bünteti. Ahogy az is gyakrabban hallható, hogy ki homoszexuális, mióta tilos ez alapján megkülönböztetni az embereket. De ma már általánosan mindenből előbb lesz hír, mint mondjuk száz éve, hiszen kicsit fejlettebb a média.

Azért én kétlem, hogy ma, amikor tilos, több lenne az erőszakot elkövető, mint akkor, amikor ezt még bármikor szabadon megtehette, mindenféle kockázat és büntetés nélkül.

De hogy egy ember a saját elrontott életét egy másikon, egy gyereken akarja megtorolni, hát... Az az igazi gyengeség.

2010. dec. 1. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!