Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyéb tartozás mellett is...

Egyéb tartozás mellett is igényelhetek diákhitelt?

Figyelt kérdés

Tb tartozásom van, így is jogosult vagyok diákhitelre?

(minden más feltétel stimmel, de ezzel nem vagyok tisztában)

Köszi előre is!


2010. nov. 29. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha diák vagy, hogy lehet tb tartozásod? :O

Különben szerintem igen, de az a tuti, ha megnézed a honlapjukon vagy felhívod az ügyfélszolgálatukat.

2010. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most tanulok, de volt egy évem, hogy nem tanultam, és nem is dolgoztam, így a tb nem lett fizetve ( tudom, tudom, kellett volna, de miből...? ), és összejött egy elég szép összeg, amiből még azóta is van valamennyi, mivel az egészet nem tudtam kifizetni... Egy ismerősöm azt mondta, így nem vagyok rá jogosult. A bankban nem kérdeztem rá igényléskor (az már megtörtént ), mivel nem jutott eszembe ez a dolog. De jó lenne, számítsak-e rá, avagy sem...
2010. nov. 29. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan a (felsőfokú) hallgatói jogviszonyod, akkor igényelhetsz, függetlenül attól, hogy van-e egyéb hiteled.
2010. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hitelem van, tartozásom, de ma elmegyek az OTP-be és rákérdezek, az a biztos.
2010. dec. 1. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!