Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Több milliós banki tartozás...

Több milliós banki tartozás esetén, hogyan tudják behajtani az összeget? (lent. )

Figyelt kérdés
Nincs semmi a nevén az illetőnek és munkahelye sincs. Az állandó lakhelyén foglalhatnak? A szülei tulajdonába van bejelentkezve.
2011. szept. 7. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a szülei tulajdona, akkor sztem nem vehetik el. Amint viszont ha megörökli az adós a lakást, akkor minden bizonnyal elveheti tőle a bank.

nem vagyok 100%ig biztos, h a szülőktől nem vehetik el, de úgy gondolom, talán nem.

2011. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vehetik el, csak azt ami a saját nevén van, esetleg ha dolgozik akkor vonhatják a fizetése, azt hiszem 33%-át!!!
2011. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
hát a bankok azért bebiztosítják magukat rendesen, először is ha te nem tudod fizetni a kezeseiden hajtják be aztá ha ott se akkor elveszik a tulajdonaidat aztán a szüleidét aztán mindent amit tudnak... nem hülyék a bankok
2011. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

kamatozik az összeg,és ha elkezd dolgozni,akkor vonják abból,vagy ha kerül a nevére kocsi/ingatlan,akkor azt elárverezik


szülők tulajdonához nem nyúlnak

2011. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Foglalni foglalhatnak ott ahol állandóra van bejelentve.

Ott viszont minden vihetnek csak azt nem amivel tudják számlákkal igazolni,hogy nem az adós tulajdona.

De ha ezek után még mindig adós,akkor szépen várnak.Minden évben küldenek majd egy levelet amiben le lesz írva hogy mennyi a tartozás jelenlegi összege a késedelmi pótlékokkal együtt,és szépen várnak amíg el nem kezd dolgozni,vagy nem lesz valami a tulajdonában.

Éveken át úgysem tudja megcsinálni,hogy ne dolgozzon vagy ne vegyen valami értékeset.

Ha családja lesz akkor idővel a családját is magával rántja.Akkor se lakás,se vagyon mert rögtön viszik.Ha meg meghal akkor a gyermekeinek fájhat a feje miatta.


Nem lenne egyszerűbb részlet fizetéssel visszaadni azt amit kölcsön kapott?? Mert ha akkor jó volt amikor megkapta a pénzt,akkor ideje vissza adni,és nem kibújni a fizetés alól.

2011. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is azt ajánlottam, hogy próbáljon törleszteni, de esze ágában sincs, direkt olyan munkákat vállal ahol nem jelentik be. Mivel a testvéremről van szó a szüleim előre félnek, hogy amiért egész életükben dolgoztak, haláluk után minden elúszik. Ők nem tudják helyette kifizetni mivel már nyugdíjasok, ha eladnák a házat és visszafizetnék a tartozást, abba lelkileg tönkre mennének.
2011. szept. 7. 12:51
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem azt javasolták joásznál le kell mondani az öröklési jogról így a másik testvér kapja az örökséget cserébe megmarad a ház
2011. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
jogásznál elnézést elírtam előbb
2011. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!