Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi idő után lehet felmonda...

Mennyi idő után lehet felmondani a magán nyugdíj pénztáramnak? (Allianz) egyáltalán megkapom azt a pénzt ami eddig ment rá?

Figyelt kérdés
2007-ben léptem be az szakiskola miatt!úgy sem élem meg a nyugdíjas koromat..de meg szeretném szüntetni főleg most hogy el is lehet bukni az eddigi öszeget!ezt csak Pesten tehetem meg személyesen vagy bármelyik bankban elintézhetem?nem szeretnék 100km-t utazni ez miatt!
2010. dec. 3. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet felmondani, majd januárban átléphetsz az államiba és az államnak ajándékozhatod a pénzedet, ami eddig a magánnyugdíj kasszádban volt :S
2010. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod fel,és nem csinálsz semmit.akkor automatikusan átkerülsz az államiba. A pénzedet pedig,amit eddig ott gyüjtöttél,ellopja a kormány. Nem látsz belőle egyetlen fillért sem.
2010. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy előttem írták. Kivenni nem tudod a pénzed. Oda kell adnod az államnak, ha nem adod, akkor is elveszik.
2010. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na hát ez gusztustalan dolog amiért száz ezrek megdolgoztak azt egy pillanat alatt zsebre rakja az állam..de azt nem kérdezik hogy hány száz ezren hallak éhen meg fagynak meg a lakásukban vagy nincs pénzük kifizetni a villanyt..azt a pénzt mindenki tudná hová rakni!és biztos vagyok benne hogy nem egy új kocsira költené!vagy nem egy buta beruházásra aminek nincs semmi értelme csak pénz költés!meg nagyzolás!magyarország fejlettnek akarja mutatni magát de köze sincs a többi államhoz csak szegény emberek zsebéböl csalják ki a pénz!na meg itt van az is hogy nem kapnak 13.havit az emberek!milyen dolog már ez is?dühös vagyok mert nem értem ezeket a dolgokat..19 éves fejemmel csak ezt látom a világbol..
2010. dec. 8. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!