Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Allianz Bank? Tapasztalatok -...

Allianz Bank? Tapasztalatok - Vélemények?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy bankszámlára ahol tudok visa kártyát igényelni és olyat kerestem ami a világon legtöbb helyen elérhető bankfiókkal rendelkezik, mert külföldre tervezek majd utazni. Ezért néztem ki az Allianzot. Kiváncsi vagyok milyen tapasztalataitok voltak vele.
2010. dec. 5. 02:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Az itthon és a külföldön azonos nevű bankok között nincs átjárhatóság, az azonos tulajdonosi kör az ügyfelek szempontjából egymástól teljesen függetlenül működő bankot jelent.

Pl hiába mész be Ausztriában egy Allianz bankba, nem fogják tudni, hogy Te Magyarországon egy ugyanilyen nevű bankban vezetett számládat, ezért pl közvetlenül pénzt sem tudsz így betenni az itthoni számládra. Ugyanez igaz az azonos nevű ATM-re is, szintén nem fognak úgy kezelni, hogy ez a bank "saját" ATM-nek számít.

2010. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!