Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik akkor ha én...

Mi történik akkor ha én felveszek diákhitelt egy összegben, de mikor megszűnik a tanlulói jogviszonyom az iskolámmal nem vagyok képes fizetni a tartozásomat? Szüleimmel élek, ők is érintettek lehetnek? . Esetleg lecsuknak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nem csuknak le, csak újabb kamat rakódik rá.
2010. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

van egy kötelező havi minimum, amit mindenképpen fizetned kell, akkor is, ha munkanélküli vagy, ez nem érdekes


ha nem fizeted, akkor átadják behajtásra és persze durva kamatok mennek rá

2010. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem csuknak le, hanem behajtót küldenek rád. Értsd: odamennek, ahová be vagy jelentve és visznek, amit találnak - függetlenül attól, hogy az a szüeidé.

Különben kevesebb, mint havi 5 ezret kell nekik minimálisan fizetni, azt bárki ki tudja fizetni, aki egy kicsit is akarja. Van lehetőség előtörlesztésre is.

De talán ha már most azon gondolkozol, hogy nem fogod visszafizetni, akkor inkább ne vegyél fel hitelt, mert azzal a normálisan fizetőket szívatod meg, köztük engem is.

2010. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:20, téged hogy szívat meg?

Magát szívatja meg, majd mikor megkapja az első éhbéres állását, és annak a 33%-át rögtön tiltani fogják.

Behajtják azt rajta amint lehet, ne félj...

2010. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jó de ne vegyük mindig a legrossabb esetet, vegyük azt h lesz egy állat jó állása havi 2,5 millával, és lazán fizeti ... így is elsülhet
2010. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!