Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy kérhetek fizetési halaszt...

Hogy kérhetek fizetési halasztást vagy a hitelem átütemezését? És mi a menete az egésznek?

Figyelt kérdés

Van egy motorhitelem és a munkahelyem megszűnt.

Már van új de a következő fizum nem lesz elég a törlesztőre.

Hogy kérjem meg a bankot hogy adjanak egy kis időt?


2009. jan. 21. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Bemész a bankba és megkérdezed, hogy náluk ez hogyan működik. Általában pénzért bármikor átütemezik.

De kérdés, hogy mennyire türelmesek, mert ha pl. egy hónap csúszás megengedett, akkor nem érdemes vele vacakolni.

2009. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most voltam az otp-ben nekem van egy személyi kölcsönöm 740 ezer ennyit vettem fel ,lett belőle 989 ezer és van egy folyószámla hitelem ami 190 ezer.Munkanélküli lettem és letelt a három hónap már és nem kapok csak húsz ezer ft-ot.Nem tudok fizetni.A kölcsönöm törlesztését 15 ezer forinttal kezdtem most fel ajánlották átváltják a kettőt egy hitelre aminek a törlesztője 35 ezer 7 évig így a háromszorosát fizetném vissza.De ha azt nem tudom ezt hogy fizessem??Képtelenség.Na ennyit a bankok segíteni akarásából.
2009. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!