Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha interneten fizetem be a...

Ha interneten fizetem be a sárga csekket, hogyan tudom igazolni, hogy befizettem?

Figyelt kérdés
Tehát mit kell lementenem, és hogyan, hogy az egy hiteles bizonylat legyen a befizetésről??? Valamit ki kell nyomtatnom? Hogy tudom bizonyítani, hogy én azt befizettem, g? (K&H e-bank)
2010. dec. 17. 09:00
 1/4 A kérdező kommentje:
-g
2010. dec. 17. 09:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell kinyomtatni semmit. A következő számlakivonatodon szerepelni fog, hogy átutaltad az összeget, azt meg tudod mutatni, ha valaki kérné.
2010. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kérsz a banktól tranzakció azonosítót vagy akármit ami igazolja.
2010. dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A netbankodban meg tudod nézni, nyomon tudod követni az esetleges tranzakciókat, utalásokat, jóváírásokat, le is tudod menteni, ki is tudod nyomtatni, de ezek nem lesznek hiteles bizonylatok.


Ha valahová ilyenre van szükséged, olyat csak bankfiókban tudsz kikérni.

2010. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!