Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hova, mely bankba fektessem...

Hova, mely bankba fektessem be a megtakarított pénzem? Hova fektessem be, mit csináljak vele, hogy a legtöbb kamatot kapjam érte? 1 mó ft-ról lenne szó, amit kb.1 évig tudnék nélkülözni. Értékpapír?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 07:30
 1/4 anonim válasza:
67%

Próbálkozz befektetési arannyal.

Biztonságos és a kínai, indiai felvásárlási dömping miatt egész jó profitot realizálhatsz akár egy éven belül is.

[link]

2011. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Van 3 tényező, amit vegyél figyelembe, ha befektetni szeretnél.


1. futamidő

2. Kockázat

3. hozam.


Az ideális ugye az lenne, ha alacsony kockázattal, rövid futamidővel magas hozamot lehessen elérni, de sajnos ez nincs így. Ha bankba teszed a pénzed, ott alacsony kockázattal, de csak pár % kamatot lehet elérni. Egy év alatt kb 40-50.000Ft-ra számíthatsz a kamatadó levonása után, tehát bármelyik bankba teszed a pénzed, pár ezer forint különbséggel ennyi hozamra számíthatsz.


Ha neked ez nem elég, akkor valamin változtatni kell. Vagy a futamidőn, vagy a kockázaton.


(Nekem pl tavaly sikerült egyetlen befektetéssel egy év alatt meghétszerezni a fél millámat, de volt már olyan is, hogy buktam valamennyit egy másik típusú befektetéssel.)

2011. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
előző! légyszi áruld már, hogy 7szerezted meg a pénzed!?
2012. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát jelen helyzet alapján bankba nem érdemes. Tudok Neked ajánlani egy személyt aki az én pénzemet is kezeli (csak privátban adom meg az elérhetőségét) Ő kiváló közgazdászokkal dolgozik együtt és tud jó lehetőségeket.Független pénzügyi szakértő.
2013. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!