Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A diákhitelt mindenféleképpen...

A diákhitelt mindenféleképpen csak márciusban utalják át?

Figyelt kérdés

Úgy értem, aki már régebben igényelte, annak is márciusban folyósítják majd az összeget? Nem lehet kérvényezni, hogy pl. januárban kapjam meg? Nagyon fontos lenne!

(Csak a kérdésre válaszolók írjanak, köszönöm)


2011. jan. 8. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Januárban kapsz, februárit pedig márciusban.
2011. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de én egy összegben kérem a folyósítást. Lehet valamit tenni, hogy havi folyósításúra módosíthassak?Köszönöm a választ, írj(atok) még, ha tudsz! Köszi!
2011. jan. 8. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy diákhitelhez kell folyamodnod, suli mellet nem tudsz dolgozni? Én úgy tudom, hogy ha tudod igazolni, hogy kapni fogod elfogadja az iskola.
2011. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg nem kapod meg egy összegben, csak februártól-júniusig kapod meg márciusban ebben az esetben.
2011. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Suli mellett dolgozom, de ez nem elég...szerintetek, ha beadok kérvényt, hogy havi átutalással küldjék a pénzt, akkor utalnak januárban?
2011. jan. 9. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!