Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy van pofájuk felhívni...

Hogy van pofájuk felhívni ilyenkor este egy banktól? Teljesen fel vagyok háborodva!

Figyelt kérdés
A Budapest Banknál van egy hitelkártyám. A januári törlesztés nem lett befizetve, elkeveredett a csekk valahol.Tegnap kaptam egy emlékeztető csekket, ma befizettem. Erre ma este felhív egy nő negyed 7kor, hogy akkor végre befizettem a csekket? 6 éve van számlám náluk, nem is rossz pénzek mennek rá havonta, egyszer lekötöttem náluk 200 ezret pár hónapra. A hitelkártyám évek óta megvan, mindig rendesen fizetem. Ez a csekk 2077 forintról szólt. Ennyire kell nekik a pénz hogy ilyen bagatel dologért este zaklatnak??? Én sem tudok este negyed 7kor bemenni a bankba intézkedni vagy elmenni a postára csekket befizetni mert akkor már nem dolgoznak, akkor én miért legyek elérhető nekik? Az gondolkodom, hogy megszűntetem náluk a számlámat, pedig eddig nagyon meg voltam elégedve.
2009. febr. 3. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Szigorúak. Nekem is náluk van hitelem. Nekem is szoktak telefonálgatni. Még mindig jobb így, mintha lépnének valami "okosat". Ne húzd fel magad, próbáld időben fizetni.
2009. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Azért telefonálnak ilyenkor, mert munka időben nem akarnak zavarni. Szerintem ezen ne húzd fel magad.
2009. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Negyed7 mióta számít olyan késő estének?

Akkor kéne pampognod, ha este 8kor hívnak.

2009. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
engem is felhivott múltkor a BB, ott van lakáshitelem, még sohasem maradtam el részlettel, de a tgyás és gyed utalása között a vártnál hosszabb idő telt el, így esedékességkor nem volt még pénz a számlámon. azt mondta a nő, azért telefonálnak, mert a válság miatt rengeteg hitel dől be, s tulajdonképpen a mi érdekünkben telefonál, hogy megkérdezze mi történt, mikor tudják majd leemelni, mert ugye 3 hónap után szó nélkül felmondják a hitelt, ezt meg senki nem szeretné. én ezt nem vettem zokon egyáltalán.
2009. febr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát nálam negyed hét igenis este, amikor vacsorát csinálok a családomnak és a babámmal foglalkozok fürdetés előtt. És nem "pampogtam". Akkor is bunkók.
2009. febr. 4. 09:57
 6/14 anonim válasza:
100%

Nekem 18 éve van ott számlám. Ehhez képest rugalmatlanok, merevek, elutasítóak. Úgyhogy a fizetésemet néhány hónapja más bankhoz utaltatom, csak a családi pótlék megy oda.

Hívtak már munkaidőben, vasárnap délben, este. Ja, és az internetbankjuk bonyolult, a jelszót volt, hogy másnap reggel küldték.

2009. febr. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálad a negyed hét este, másnál meg nem és az zavarná, ha munkaidőben hívogatnák...


Nem vagyok BB-s, de a legtisztább az lenne, ha megkérdeznének előzetesen mindenkit, hogy ha esetleg gond van, mikor hívhatják az illetőt. Vagy hogy egyáltalán beleegyezik-e abba, hogy hívogassák. Mert azt én is elítélem, amikor azért basztatják az embert, mert sok évben egyszer, egyetlen számlát elkever a sok közül. (Azt persze leszarják, hogy az illető amúgy az esetek többségében akár hetekkel a határidő előtt teljesíti a tartozását.)

2009. febr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem mikor valaki bemegy a bankba a pénzéért, nem mondják sose, hogy majd jövő héten, vagy jövő hónapban. Ha neked van fizetési kötelezettséged, amit szerződésben megígérsz, és nem teljesíted, mennyit ér az adott szavad? Ciki, hogy úgy kell telefonálni rád. Neked sem mondják bennt, hogy majd, mert a Lakatos Béla sem fizetett. De mindig az van felháborodva, aki tartozik...
2009. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem azért akadtam ki, mert felhívtak, hanem azért, hogy mikor... de örülj neki, hogy te nem szorulsz rá arra, hogy hiteled legyen. Aki milliós, milliárdos adócsalást követ el azt miért nem buzerálják? Ismerek ilyet, nem is egyet, azóta is él a nagy házában és jár-kel a csodaszép autójával, évente kétszer jár nyaralni... engem meg megköveznek 2000 forintért.
2009. febr. 6. 16:45
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Én teljesen megértem a kérdezőt és igaza is van! Mert nem megrögzött nem fizető, akkor miért kell 2000ft miatt zaklatni. Bármi előfordulhat, ami miatt nem tudta befizetni időben a pénzt. Ennyi rugalmasság azért lehetne a bankokban. Valoszínű azért hívnak este, hogy ne a munkahelyeden zavarjanak. Ettől függetlenül szerintem is felháborító!
2009. febr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!