Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffaisenes bankkártyával...

Raiffaisenes bankkártyával lehet más bankban pénzt felvenni?

Figyelt kérdés
raiffaisen banknál vagyok. az a kérdésem hogy k&h vagy otp banknál tudok-e felvenni bankautomatából pénzt?
2011. jan. 25. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudsz, csak a kezelési költség sokszorosát vonják le, mint ha raiffaisenes automatából vetted volna fel a pénzt.
2011. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze.

Ha Mindennapok díjcsomagod van, bárhol 2-szer vehetsz fel ingyenesen, ha Lendület, akkor 3-szor.

A díjnullázó kivételével tök mindegy, hogy milyen ATM-et használsz.

Ha díjnullázód van, akkor a rafis ATM-ből ingyen, az összes többiből 380 Ft-ért tudsz felvenni.

Ha nem tudod milyen a díjcsomagod, a szerződésen illetve a kivonatodon tudod megnézni.

2011. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a rafinál dolgozom.

A hajam az égnek áll az ilyen válaszolóktól, mint az első!

Ha nem értesz hozzá, miért válaszolsz baromságokat?????,

2011. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
huh. elég izgalmas kérdést tettem fel. szóval akkor a második válasz hibátlan? kérdezem a 3. kommentelőt
2011. jan. 25. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!