Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Középkorú vagyok és bankszámlá...

Középkorú vagyok és bankszámlát szeretnék nyitni. Melyik banknál lehet nyomon követni az interneten keresztül, hogy mennyi a jelenlegi számlaegyenlegem a napi bankkártyás vásárlások után?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül (ha lehet akkor ingyen) és melyik a legolcsóbb bank ezek közül?
2011. jan. 29. 15:23
 1/6 anonim válasza:

Nos, manapság már szinte minden kereskedelmi banknál van lehetőség internet bankingra, szóval no para, bármelyik jó lesz.

A PSZÁF weblapján van lehetőséged a kereskedelmi bankok aktuális bankszámla csomagjait összehasonlítanod:


[link]

2011. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is középkorú vagyok, két banknál van bankszámlám és szerintem a legjobbak :


1.) K&H Banknál "Emelt szintű elektronikus számlacsomag"

Ez 600 Ft/hó számlavezetési díj mellett minden NetBank átutalásom díjmentes, akár csoportos, akár eseti megbízású.

5000 forint számlanyitással kaphattam dombornyomott bankkártyát (OTP-nél ezt csak fizetés-átutalással és 300ezer forintos számlanyitással adnak)...

A dombornyomott bankkártya azért jó, mert ezzel a neten is tudok vásárolni.

NETBANK : Nagyon könnyen használható, kaptam a banktól egy chipes NetBank-kártyát és egy kártyaolvasót (díjmentesen), ezzel biztonságosan tudom használni a NetBank-fiókomat.

Amúgy a napi bankkártyás vásárlásaimról azonnal értesít a Mobil-Kártyafigyelő és Mobil-Számlafigyelő szolgáltatás, ami ebben a számlacsomagban díjmentes szolgáltatás!!!

ATM-HASZNÁLAT : Havonta 3x a K&H ATM-ek használata díjmentes.


2,) RAIFFEISEN Banknál "Lendület"-számlacsomag

Havi 700 Ft-os számlavezetési díjú

Ugyanúgy minden Netbank átutalásom díjmentes (akár csoportos, akár eseti megbízású)

A számlacsomagban díjmentes a Mobil-Számlafigyelő és a Mobil-Kártyafigyelő szolgáltatás, tehát azonnal jön a mobilomra az SMS, ha bankkártyával fizettem vagy ATM-et használtam, vagy ha átutalás jött a számlámra...

NETBANK : Használata nagyon egyszerű, minden nyomonkövethető!

BANKKÁRTYA : Ennél is azonnal kaphattam dombornyomott bankkártyát már 3000 forintos számlanyitással is!...

ATM-HASZNÁLAT : Havonta 3x BÁRMELYIK ATM-et használhatom díjmentesen, nem csak a Raiffeisen automatákat!!


------------ ------------ ------------- -------------


Én elég alaposan végignéztem a bankok bankszámla kínálatát és kondícíóit, szerintem ez a két számlacsomag ami a legolcsóbb és ami a legtöbb szolgáltatást nyújtja!


(Van olyan, ami "ingyenes" számlavezetést hirdet, de minden tranzakciónál hajmeresztő díjakat számolnak fel, végülis az "ingyenes" kerül majd a legtöbbe!)

2011. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az Axabanknál nem találsz jobbat. Egyetlen hátránya van: nincs náluk készpénzforgalom, vagyis bankfiókban nem tudsz kivenni pénzt, csak ATMből, vagy telefonon átutalni másik számlára. Nagyon jó az internet bankinkgja, 2500 ft a számlanyitási díj és egyszeri 5000 ft az internetbank díja és korlátlanul használhatod.
2011. jan. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na erre mondok én nektek jobbat, cib bank, havi 199 forintos számlavezetési díj,korlátlan internetbank, ingyenes számlanyitás, havi egyszeres ingyenes kpfelvétel
2011. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. jan. 29. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Erste! vagy K&H
2011. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!