Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi lesz vajon? Visszajutok a...

Mi lesz vajon? Visszajutok a pénzemhez?

Figyelt kérdés

ATM-ből vettem volna fel pénzt, tegnap este 8 körül, de csomó ideig "gondolkozott", majd kiírta, hogy a tranzakciós idő lejárt, és sikertelen tranzakció.

Majd kiadott egy limittúllépéses bizonylatot, és a kártyámat.

A limitem 100ezerre van beállítva, de csak 70ezret akartam felvenni.

A szlámon viszont zárolt összegként ott a -70ezer, mintha sikeres lett volna a felvétel.

Hívtam a bankot, azt mondták, hogy amíg nem terhelődött, nincs mit tenni, reklamáltam, fel is vették, de 15 nap áll a rendelkezésükre, és csak utána indítanak vizsgálatot, aminek 90-180 nap az átfutási ideje...:-((((


Mellesleg GYED-en vagyok itthon, gondolhatjátok...

köszönöm


2011. febr. 4. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pont így jártam, nekem is ezeket mondták, de hálistennek kb. 10 nap alatt megoldódott az ügy.

Reménykedj, hátha...

2011. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huh, köszi, de jó, hogy ezt írod, legalább egy kis lelket öntött belém a válaszod...remélem nekem is hamar kiderül a bibi...
2011. febr. 4. 12:49
 3/4 anonim válasza:

Egyik tanárom is így járt..:/

De végülis megkapta pénzt 3 napra rá :)))

14/F

2011. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :-)
2011. febr. 5. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!