Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank ad lakáshitelt az...

Melyik bank ad lakáshitelt az alábbi konstrukciókkal? Lsd. Lent.

Figyelt kérdés
Passzív bar listás vagyok, a párom teljesen "jó adós", soha nem szerepelt a Khr-ben. Ausztriában dolgozik, Ő lenne a hitelfelvevő én, mint a felesége az adóstárs. Én itthon vagyok gyesen, minden jövedelmünket Ausztriából kapjuk. Van kb.2 millió önerőnk és 13 millióért szeretnénk lakást vásárolni. Két gyermekünk van, támogatás szempontjából nem tudom számít e valamit és egyikünknek sincs lakása (ill.tulajdonrésze ingatlanban). Előre is köszönöm a segítségeteket, ha volna itt valaki, aki meg tudná mondani mostanában melyik bank ad passzív khr.re hitelt és kb.az ingatlan 85 %-ának megfelelő összeget!
2011. febr. 6. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól gondoljátok át,tekintettel a jelenlegi helyzetre a bedőlt hitelekkel.Inkább spóroljátok össze évekig,mint pár év múlva történjen valami baj,és nem tudjátok fizetni.Most úgytudom nagyon megvan szigoritva,pontossan ezért.A bankok felelőtlenül adták a hiteleket,akinek meg nem volt lakása belevágott.Igen csak arról nem volt szó,hogy a törlesztők háromszorosára emelkednek.Nagyon gondoljátok meg.
2011. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 milliós önerőre nem fognak 11 millió hitelt adni!


[link]

2011. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem nagyon.
2011. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az Otp-nél van lízing, amihez 15% önerő szükséges csak (ez megvan), de utolsó lehetőségnek szeretnénk hagyni a lízinget. A bedőlt hitelesek nem forint alapút vettek fel valószínű és nem 400 ezer forint a havi bevételük, amiből mi a 80ezer forintos törlesztőt röhögve kifizetjük, mert nekünk ennyi van, csak nem akartam hangoztatni, de utaltam rá, hogy Ausztriából kapunk minden pénzt, és az albérletre is ennyit fizetünk, ráadásul az a semmibe megy! Gyűjtögetünk mi még így is, csak már ne éreztetné velünk senki, hogy az Ő lakásukba lakunk (gondolok itt a főbérlőnkre!). A párom munkahelye biztos külföldön, évek óta itt dolgozik. Remélem még kapok válaszokat, hitelügyintézésben jártas egyénektől is, megköszönöm előre is. Csak annyi a kérdésem, melyik az a bank, amelyik ad passzív bar (én) és 2millió önerővel 11 milliót! Köszi
2011. febr. 6. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha itt nem kapsz választ, szerintem keress meg hiteltanácsadókat: Otthon Centrum, DunaHouse, stb... Elég sok bankkal van kapcsolatuk, biztosan tudnak segíteni (és még fizetned se kell érte, mert a bankoktól kapnak jutalékot a megkötött szerződések után).
2011. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két millió forintos önerővel szerintem sincs most hitel 11-re.Nagyon megvan szigoritva,és mint irod te gyesen is vagy.Tehát adóstársként nem fognak elfogadni.Ha csak nincs egy másik ingatlan,amit feltudtok ajánlani,fedezetként.A bankok óvatosak most,és több oldalról bebiztositják magukat.A havi 400.000 Ft nehogy azt hidd,hogy extra jövedelem.Sokan ugyanennyivel vettek fel hitelt,és most meló nélkül vannak.A jelenleg folyamatos munkaviszony,már nem biztositék.Ebben igaza van az egyik válaszolónak.Sokan voltak akik ugyanilyen önbizalommal vágtak bele,teljes biztonságban érezték magukat,nézd meg mi lett belőlük.Félig meddig az utcán vannak,a házukat meg viszi a bank
2011. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2011. febr. 8. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!