Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan bírjátok idegileg, ha...

Hogyan bírjátok idegileg, ha több hiteleteket is felmondtak a különböző bankok, és mi a "taktika"-hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Én most azt csinálom,hogy csak az egyiket fizetem ki,aztán jön a következő,és így tovább...Nektek mi a taktikátok erre az esetre????
2011. febr. 7. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy van,de annak a túlélése,maga a taktika!!!Mivel az egyik fizu megy a banknak,a másik semmire se elég.Hogy a rezsi se maradjon el nagyon,jön a kölcsön kéregetés a következő pénzig.Hogy az idegeim mennyire mondták fel a szolgálatot?Kóros álmatlanságban szenvedek hosszú hónapok óta,remeg kezem lábam,mindenre robbanok,és stb.stb.Egy komplett rémálom,de komolyan.
2011. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh...hát ezt nagyon sajnálom,ez borzasztó ez a helyzet!!!De hogyan fogjuk ezt mindet visszafizetni????
2011. febr. 9. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
De könyörgöm...Miért kellett egyik hitelt felvenni a másik után???Mire alapoztatok akkor? Én bele bolondulnék, az tuti.
2011. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Előző!


Én például válás miatt jutottam lehetetlen helyzetbe. Asszony elment máshoz, vitte a gyerekeket, maradtak a hitelek. Tartozik nekem sokkal, csak nincs mit behajtani rajta,ingatlana nincsen(vett egy lakást de belebukott), jövedelme nincs, az én tőlem vont gyermektartásból él (40%), én meg két éve nem tudom fizetni a hiteleket a maradék pénzemből.

soha nem voltam ilyen helyzetben, nem mondom, hogy hibátlan és ártatlan vagyok, de hogy értsd a probléma lényegét, az 1.7 M Ft össz tartozás 2 év alatt 3,2 M Ft lett, és a végrehajtók semmilyen elfogadható részletfizetésbe nem hajlandók belemenni, 100.000-eket meg nem tudok fizetni, mert marad 75.000 ft-om.

a lakásból már néhány dolgot elvittek, menekülök bankról bankra mert időnként lenyúlják a számlámat, ingatlanom nincs.

Néha nagyon kivagyok készülve, valami oltári nagy szerencse nélkül esélyem sincs új életet kezdeni.

2 diplomám van, pénzügyben dolgozom, napi 10-12 órát


Csupán azért írtam ezt le,hogy lásd kérlek, hogy nem mindenki felelős 100%-ban azért a helyzetért, amibe került. Persze a végrehajtók nagyon megalázóan beszélnek az emberrel, nem is vesznek emberszámba.

2011. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!