Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakás árverezés? Átadták...

Lakás árverezés? Átadták hitelemet faktoringnek felmondták,14 év lenne vissza még. Ilyenkor mikor várhatom a következményeket, vissza kell fizetnem szocpolt? Mennyi időm van még a házban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 11:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

az elején még lakás volt,később már ház.És a megfogalmazásod is elég csapodár,de ezt félretéve:

Kérdezd meg a bankot ezekről a dolgokról,mert minden ügy más!Nem lehet rá konkrét választ adni,csak találgatni.

2011. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
családi házról van szó,80nm sajnos kicsit megkeveredtem ma közölték velem 3 kiskorú gyermekemm mellett érthető az idegeskedésem,bank mondja várjam levelet faktoring
2011. júl. 14. 12:05
 3/25 anonim ***** válasza:
47%

Te nem magyar vagy???"Bank mondja várjam levelet faktoring"Olyan, mintha gogle fordítóval csináltad volna.


Nem kellett volna addig várni, amíg átadják a követeléskezelőnek.A bankkal kellett volna megállapodni valamiben.Most már lehet is idegeskedni, 3 gyerek mellett ilyen felelőtlenül, hogyan lehet gondolkodni?

2011. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet kell értenem az előttem szólóval!
2011. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam elöbb sem fizetni28 segélyből 45 nehéz,tudjátok.De köszi a válszokat és nagy eggyüt érzést!
2011. júl. 14. 12:23
 6/25 anonim ***** válasza:
fake!
2011. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
magyarul mert nem értem.
2011. júl. 14. 12:27
 8/25 anonim ***** válasza:
Akkor nem számít.
2011. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha 10 év már eltelt vásárlás óta, akkor nem kell a szocpolt visszafizetned, de ha nem telt el 10 év, akkor azzal az összeggel az állambácsinak fogsz tartozni, a hitellel meg a faktoringcégnek és számíts plussz 20% büntetőkamatra is, mint költség. A maradék pénzt, ami ingatlanértékesítés után még az adósságodból fentmarad, majd a leendő fizetésedből fogják 50%-ban tiltani.
2011. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy kb. 6 hónapod van még a házban vagy ha szerencséd van, akkor jövő májusig, a következő fűtési szezon végéig maradhattok.
2011. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!