Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi pénzt vesz le egy...

Mennyi pénzt vesz le egy OTP-s automata egy K&H-s kártyáról?

Figyelt kérdés
Elkövettem ma egy marhaságot. K&H trambulin kártyával szedtem le egy nagyon nagy összeget egy OTP automatából (2 havi számlát kellett kifizetni). 24 éves koromig elvileg kb 400 forint volt a kezelési költség, de most utólag leesett, hogy én már 25 éves vagyok, így nem tudom biztosra hogy milyen tranzakció kezelési díja van 90e huf levételének. Egyenleget persze nem kérdeztem róla, mert az is plusz kezelési költség lett volna. Szeretném megtudni még hónap vége előtt, mire számíthatok szerintetek? Mert ha %-os kezelési költség van ez eddigi fix díj helyett, akkor 10% nem kevés pénzt jelent az én esetemben... előre is köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 14. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni, de kb. 3 hónapja én is így jártam és kb 500 Ft-ot vont le, ha jól emlékszem.
2011. febr. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!