Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident ad kölcsönt így?

Provident ad kölcsönt így?

Figyelt kérdés
Provident megbízási szerződésre és jutalékos rendszerű munka után ad kölcsönt?
2011. febr. 18. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
felejtsd el a providentet
2011. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó messze kerüld el
2011. febr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért? Mik a vélemények róla?
2011. febr. 19. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:
ha ebben az országban élsz akkor nem értem, hogy mit akarsz a providenttől, akinek az eszébe jutnak, állítom, már az se normális..
2011. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el őket.
2011. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, sokan miért szidják a Providentet. Nekem csak pozitív véleményem van róluk. Igaz, elsőre nem annyit adtak, amennyit szerettünk volna. De ami adtak, azt másnap házhoz hozták. 60.000,Ft-ra fizetek hetente lakásomon 2400,Ft-ot. Ha akarom fizethetek egy hónapban egyszer, vagy hetente is. Nem kellett hozzá semmiféle papír, csak lakcímigazolvány és személyi. Ha másfél hónapig rendesen fizetem, akkor kérhetek hitelt a párom nevére is.

És nem utolsósorban ha ki akarom egyben fizetni (én ezt szeretném, csak azért fordultam a Providenthez, mert hirtelen kellett a pénz) nem számolnak fel semmiféle költséget. Én csak ajánlani tudom, sokatokkal ellentétben!

2011. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is az utolsó válaszadó táborába tartozom! SZámold ki, ha van egy jelzálog hiteled!!!!!! Pl. 9,5 M-vettem fel, és több mint 30-at fizetek vissza... ha el nem veszítem a lakásom. Provinál felveszel pl 60ezret és vissza fizetsz kb 100 ezret, ha pedig nem tudod fizetni,hát max elvisznek egy tévét. Szerintem is jó, és korrekt, hisz a szerződés kötéskor mindent elmond, pontos összeget stb...

Ja bocsi az offért, hívd fel őket, erre válaszolni én sem tudok! :(

2011. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:06


ja, hát ezt most nem ettem meg, bocsi

2011. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

Utolsónál kíváncsi lennék, mi ami nem okés!

Tapasztalatomat írtam le!

Ha nem tetszik, járj utána!

2011. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!