Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnénk kölcsönt. Én...

Szeretnénk kölcsönt. Én gyesen, a párom bárlistás. Hogyan tudnánk pénzhez jutni? Jön a baba és nincs hová menni!

Figyelt kérdés
És mennyi a felső határ???Pénzben?
2009. febr. 13. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nem tudok semmi bíztatót írni. A gyes nem jövedelem, tehát úgymond semmi. Párod szintén. A semmire nem ad hitelt a bank, főleg most, hogy még meg is szigorították a feltételeket. Tudom, hogy van olyan aki ad BAR listásoknak is, de én azt javaslom ne menj bele ilyenbe.
2009. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos így nem fog működni. Régebben még a válság előtt voltak jövedelem vizsgálat nélküli ingatlanfedezetes hitelek amit te tudtál volna esetleg igényelni (persze ha van megfelelő fedezet) de már nem hiszem, hogy van ilyen. Tudtommal már sehol sincs.
2009. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
A tesómék ugyan így voltak,500 ezer kellet volna mer jön a baba.Sehol nem kaptak,és ez a válság előtt volt.
2009. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még, ha rendes fizetésed lenne és a párod BAR-os, (KHR-es) akkor sem menne a hitel, ha egy háztartásban laktok. Ezek a TV-ben reklámozott gyors kölcsönök, meg fel se merüljenek benneteket (uzsorakölcsön). Próbáljátok valahogy szűkösen megoldani a babavárással felmerülő költségeket.
2009. febr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Egyik nap (1- msx. 2 hete, estefele) hallottam a rádióban, hogy 3 üzletember egy olyan hitelintézetet fog beindítani, ami hátrányos helyzetű embereknek megfelelő lesz. Ez kint állítólag jól működik. A nevét pontosan nem tudom, lehet, hogy a Danubius vagy a Sláger rádió honlapján rátalálsz.
2009. febr. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Semmifele hitelbe ne menjetek bele! A hitelt vissza is kell fizetni. A gyesed 25000 Ft, a csaladi potlek 12700 Ft. Ez 37700 Ft. Ez kb. a baba koltsegeire, a pelenkara, es a tobbi kiadasra lesz eleg, ha eleg lesz.

Mibol fogtok kolcsont fizetni, gondolkodjal, ne legyel felelotlen!!!

Menjetek be csaladok atmeneti otthonaba ha nincs mas valasztasotok, ha nincs hova mennetek!

2009. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!