Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bármelyik banknál személyes...

Bármelyik banknál személyes pénzbefizetéses utalásnál vonnak le díjat?

Figyelt kérdés
Úgy értem számla nélkül, bemegyek, szeretnék elutalni x összeget, ott helyben befizetem. Van átutalási költség, és ha igen, mennyi?
2011. febr. 22. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs számlád ott akkor nem utalsz, hanem közvetlenül befizetsz egy számlára annál a banknál, ahova tartozik a számla, amire befizetsz. Ez díjmentes.
2011. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van saját számlád, akkor sem mindenhol ingyenes! Pl: Budapest Banknál ha bemész a bankba és befizetsz, akkor pluszban asszem 390,Ft-ot kell fizetni!!!
2011. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam, köszönöm a választ! Ez minden nagyobb banknál lehetséges, ugye?(mármint a befizetés egy számlára)
2011. febr. 22. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden pénzintézetben lehetséges, aminek van kirendeltsége, hogy bemenj.
2011. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már csak utoljára:


18 év alatti is fizethet be szülői engedély nélkül, ugye?

Valamint milyen adatok szükségesek a befizetéshez? Kedvezményezett neve, bankszámlaszám. Másegyéb? Tárgy esetleg?

Az én adataim szükségesek? Mik? személyiigazolványszám, név?


(Konkrétan most CIB-es számláról van szó)

2011. febr. 22. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!