Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek létezik, hogy...

Szerintetek létezik, hogy Cib-es utalásnál 6 nap alatt nem érkezik meg az összeg a másik számlájára?

Figyelt kérdés
Vaterán vettem valamit, múlt hétfőn. Kedden átutaltam az összeget, nincs Cib-es számlám. Csak odaadtam a pénzt a bankban, megkaptam a bizonylatot. A kapott bizonylaton minden oké, rajta van a címzett neve, az én felhasználó nevem stb. Ma megkérdeztem, hogy várhatóan mikor küldi el, erre azt írja, hogy még nem érkezett meg! Szerintetek be akar csapni, vagy lehet hogy még tényleg nem érkezett meg az összeg majdnem egy hét után? Előre is köszi a segítséget!
2011. júl. 25. 17:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Viszont az értékelései pozitívak, így elég furcsának találnám, ha most pont engem próbálna meg becsapni. Viszont elvileg max 3 nap alatt át kellene érkeznie az összegnek...
2011. júl. 25. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Országon belüli Forint átutalásnál max 3 nap alatt kell átérnie. Ha CIB bankban voltál, akkor azonnal.


http://www.youtube.com/watch?v=Ew7Uh3dkLlg

2011. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem utaltál, hanem pénztárban fizettél be, annak azonnal meg kell jelennie a számlán ...kérd meg az eladót, hogy nézze meg a keddi befizetéseket és egyeztessetek számlaszámot


ha nincs ott, de a szám ok, akkor irány a bank a befizetési bizonylattal és kérdezz rá, hol a pénz

2011. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!
2011. júl. 25. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!