Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tudom fizetni a jelzálog...

Nem tudom fizetni a jelzálog hitelemet, a bank pedig nem hajlandó egyezkedni velem semmilyen formában. A családsegítő vagy a szociális osztály tud nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Nem tudok kihez fordulni, két gyermekem van, munkám nincs és félek hogy elveszik a házat. Van valakinek tapasztalata ilyen téren?
2009. febr. 18. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nagyon sajnálom a helyzetedet, csak egy tippet szeretnék adni mivel hál Istenek nincs ilyen problémám, menj be az önkormányzati irodába hátha tudnak segiteni, már csak a gyerekek miatt. (valamelyik segélyre gondolzam, és most tedd félre minden büszkeséget, mert az ember sokszor önhibáján kivül kerül ilyen helyzetbe. Remélem minden rendbe jön!!

Irj majd ha történik valamilyen változás...

2009. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Halladékot kell hogy adjanak ez tuti minden banknál van ilyen!3 illetvel6 hónapra lehet kérni!Viszont ha lejár a 3 vagy 6 hónap akkor valamennyi százalékot kifizetned!Kb.annyira jön ki mintha havonat fizetnéd a hiteledet!Ez biztos igy van én is megkérdeztem pár hónappal ezelett!
2009. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elözö vagyok, lemaradt sajnos ezt egyösszegben kell kifizetned ha lejár az az idö amire kéred3 vagy 6 hónap!
2009. febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj be az önkormányzathoz.

Ha 2008. szeptembere óta veszítetted el a munkádat, akkor az állam kezességet vállal érted. Szerencsére engem nem érint, így nem tudom a pontos részleteket, de érdemes utánanézned.

2009. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a bíztatást.Sajnos haladékot nem ad a bank,már írtam nekik egy "könyörgő"levelet de csak annyit segítettek hogy az elmaradt(kb.1,5 havi)törlesztőt részletben fizethetem.Persze az esedékes havi törlesztés mellett.Ez nem egy "normális" bank hanem másodlagos pénzintézet,így a kamatok is sokkal magasabbak.72 ezerről 118-ra ment fel januártól.Hát,remélem az önkormányzat majd tud segíteni valamit.

Mégegyszer köszi mindenkinek és majd megírom hogy mit tudtam intézni ezügyben,talán más is hasznát veszi.

Szép napot mindenkinek!

2009. febr. 19. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!