Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha 400ezer forint diákhitelt...

Ha 400ezer forint diákhitelt igényeltem (2011ig) és 2014-ben kezdeném el törleszteni kb mennyit kell visszafizetnem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
kb 1 milliot. Nem akarlak idegesiteni,de a baratnom is porul jart a diakhitellel.
2011. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úristen!Ez komoly???1 milka???
2011. márc. 9. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez félelmetes, kapkodjátok jobbra-balra a hiteleket, de fogalmatok sincs mennyit kell majd visszafizetni..
2011. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja, elég félelmetes, meg az is hogy ha nincs pénzed még tanulni sem tudsz.
2011. márc. 9. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed, akkor kapnál szoctámot. 400 ezer elég sok, szinte biztos, hogy indokolatlan volt ennyit felvenni.

Sokszor leírtam már itt, hogy ha az embernek nincs pénze, akkor vegye fel az első félévre, aztán meg pályázzon meg mindent, amit lehet, igényeljen szoctámot, bursa hungaricát, tanuljon úgy, hogy ösztöndíjat kapjon, és menjen el dolgozni, ebből emg lehet élni. Tudom, mert én is így csinálom, kivéve a bursa, mert azt nem ítélték meg nekem.

2011. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha úgy vetted fel, hogy anno ki se számoltad, hogy mennyit kell visszafizetned, sajnállak... és igen, ez komoly. Egyetem mellett is lehet dolgozni, de hát vannak, akiknek büdös mekiben burgert forgatni
2011. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!