Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal szolgáltatást hogyan...

Paypal szolgáltatást hogyan csinálom meg? és mi a lényege? és mikor és hol tudom feltölteni pénzzel? Sajnos csak angolul látom, h lehet regisztrálni, de nem tudok angolul.

Figyelt kérdés
németül állítottam be,úgy regisztráltam,de akkor kihozta nekem,hogy németbe élek.most hogyan csináljam?
2011. nov. 1. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:

előszöris paypal számlát legtöbbször internetes vásárlásra tudsz használni, pl ebay.

másodszor jobban jársz, ha csinálsz egy új regisztrációt angolul. ott a google fordító.

harmadszor regisztráció után kéri, hogy állítsd be hozzá a bankkártyádat (kártyaszám, lejárat, 3 jegyű kód az aláírás mellett). ezt egy pár forint levonásával nyugtázza, amit később az első vásárláskor jóváír. ezt a kártyát tudod terhelni, ha nincs feltöltve a paypal számládra pénz. ilyenkor középárfolyamon váltja a forintot az adott valutába.

pénzt feltölteni a számládra valamelyik menüpont alatt tudsz, ekkor megkérdezi, hogy valamelyik beállított kártyádat terhelje vagy postai befizetéssel akarod feltölteni. előbbi esetben triviális. utóbbi esetben megad egy számlaszámot, egy számlatulajdonost és egy ügyfélazonosítót. azzal besétálsz egy postára, ráírod egy sárga csekkre és befizeted a kívánt összeget.

2011. nov. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!