Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Merkantil Banknál van egy...

Merkantil Banknál van egy autó lízingem 10éig kéne befizetnem 32.200ft-ot. Betelefonáltam a bankba és azt mondták ha 24éig nem fizetem be akkor elviszik az autót. Megteheti ezt a bank hogy egy hónapi elmaradás után elviszi vagy lefoglalja?

Figyelt kérdés
Kaptam pár nappal később 8600ft-os csekket fizessem be az előzőleg kapott felszólításra melyben az állt hogy 4600 ft-os felmondási költség és 200ft-os sms díj és a késedelmi kamatot.Viszont smst nem is kaptam
2011. márc. 19. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Megteheti, és egész normális bankod van, velem előfordult, hogy két hét után felmondták és egy egész havi törlesztő díjat követeltek rajtam. Pedig általában több hónapot is előre át utalok nekik, csak éppen Hollandiában voltunk ahol elég nehéz internet közelébe jutnom.
2011. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!