Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Autó eladás hitelátvállalással...

Autó eladás hitelátvállalással, közjegyzői vagy ügyvédi bevonással, hogyan működik?

Figyelt kérdés
Tud valaki segíteni. Nem tudjuk fizetni az autót. Ingyen átadnánk, ha a fenti módszer működne. Havi 512CHF!
2011. aug. 24. 09:00
 1/3 Viktor1111 válasza:

Milyen autó lenne és hány év van még rajta? Fix törlesztője van!

Mennyi most a jelenlegi törlesztő?


Közjegyzői úgy működik hogy bementek egy közjegyzőhöz és írtok egy papírt hogy az autó új tulaja fizet minden járulékos költséget de az autó a te neveden marad a banki hitel végett tehát csak egy sima üzemben tartói lesz az új tulaj!

Mivel te vagy a tulaj továbbra is így ha nem fizetné a gépjárművet bármikor visszaveheted mert a te tulajdonod addig amíg ki nem fizette az utolsó forintot is!

2011. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2011. szept. 12. 07:38
 3/3 Meli34 válasza:

Én jelen pillanatban ügyvédi hitelàtvàllalással hasznàlok egy autót lassan 2éve.az autóval totàlisan át lettem vàgva,a motoron kivül màr lassan mindent kicserèltettem az autón.

havi 35ezret fizetek törlesztőre....szabadulnék az autótol,de nem nagyon talàlok ezzel a feltétellel màsikat.

ha valaki adna àt normális,megbizható autót max 35ezres törlesztővel,irjon.

2012. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!