Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csináljak? Nincs telefonom...

Mit csináljak? Nincs telefonom jelenleg, írjam meg a banknak?

Figyelt kérdés
Sajnos most nem tudok venni és fenntartani telefont anyagi okok miatt. Félek, hogy baj ha nincs telefonom.
2011. márc. 31. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem fognak azon zaklatni óránként, mikor késedelembe esel.
2011. márc. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Szard le a bankot. Én mikor késedelemben vagyok az elején még felveszem és elmagyarázom, hogy mi van, hogy miért nem tudtam fizetni aztán utána addig nem veszem fel amíg nem tudtam fizetni. Kb. 1 hónapokat szoktam csúszni, utána két havit fizetek mindig, de ezek már egy hét után hívnak, pedig látják, hogy mindig csak 1-1 hónapot vagyok elcsúszva.
2011. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Félek felbontják emiatt a szerződést. Gondolom nem kötelezhet de akkor is félek.
2011. márc. 31. 09:20
 4/9 A kérdező kommentje:
De megírjam?
2011. márc. 31. 09:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerinted annak pozitív üzenete van a hiteleződ felé, ha azt írod neki, hogy annyi pénzed sincs, hogy egy telefont vegyél...?
2011. márc. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Erről beszélek ha megírom az a baj, ha nem írom az a baj. Igen csóró vagyok, ez van. Nem voltam mindig az. Azelőtt volt munkám.
2011. márc. 31. 09:33
 7/9 anonim ***** válasza:
De egyáltalán mi a töknek kéne nekik megírnod, kérték? Inkább találj ki valamit, hogy sokat tartózkodsz nedves helyeken, mert mondjuk gyógyfürdőbe kell járnod gyógykezelésre, és ott nem lehet telefont használni, mert tönkremegy. Vagy mittudomén. De olyat ne írj soha annak, akinek tartozol, hogy nincs semmi pénzed, és előreláthatólag nem is lesz!
2011. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne magyarázkodj nekik.

Írd azt, hogy ez és ez a telefonszámom ezen a napon megszűnt.

Arról meg ne írj semmit, hogy nincs másik telefonszámod.

2011. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, éppen elveszett a mobilom és éppen keresem.
2011. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!