Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelenleg hol érdemes lekötni...

Jelenleg hol érdemes lekötni pénzt? Melyik banknál a legkedvezőbbek a feltételek?

Figyelt kérdés
És ha nekem a folyószámlám az OTP-nél van nyitva akkor pénzt köthetek le más banknál?
2011. aug. 19. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
raiffeisen. de ehhez ott is kell lennie eg bankszámládnak
2011. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Körmend és Vidéke Takarékszövetkezet hat hónapra 7,25%-ot, 3 hónapra 8%-ot kínál 100000 Ft feletti lekötésre. Ennél jobbat nem nagyon fogsz találni szerintem, mert itt semmi kikötés nincs, és semmilyen költséget nem vonnak le, csak kamatadót. Kell nyitnod itt is folyószámlát, de teljesen költségmentes. Az összegből bármikor vehetsz ki, nem kell feltörnöd az egész betétet, szóval ilyen szempontból is előnyös. Ezenkívül az erste is ajánl 8%-ot, de ott nem tudom, hogy van-e valamilyen kikötés. OTP-nél egyébként nem nagyon érdemes pénzt lekötni, mert a most beharangozott 8%-uknál annyi feltételnek kell megfelelni, hogy elolvasni is bőven elég.
2011. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Második válaszoló azt hol találom meg hogy mik a feltételek az OTP-nál történő lekötéshez? Egy linket tudsz dobni?
2011. aug. 19. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találod a részletes feltételeket. De azt tartsd szem előtt, hogy az akciós időszak lejárta után a nem akciós kamat összegtől függően 1,25%-2,25%, aminél jóval magasabb kamatot találhatsz más intézményeknél.

2011. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen időre tudod félretenni a pénzt? Bármennyi is a kamat, le kell számolnod kel belőle a kamatadót, a számlavezetési díjat, stb.

Feltétlenül bankban gondolkozol?

2011. aug. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!